РАЗОЧАРОВАНИЕ!
ЖИВЕЕМ ОТ ДВЕ ГОДИНИ ЗАЕДНО, ОТ ТРИ ГОДИНИ СМЕ ГАДЖЕТА. ПОПИТАХ ГО КАК СЕ ВИЖДА СЛЕД ВРЕМЕ, А ТОЙ МИ КАЗА, ЧЕ ЩЕ СЕ РАЗДЕЛИМ РАНО ИЛИ КЪСНО, ЗАЩОТО ТОЙ НЕ ВИЖДА В МЕН ЖЕНАТА, С КОЯТО ЩЕ СЪЗДАДЕ ДЕЦА И СЕМЕЙСТВО.
:)
ДАЙТЕ СЪВЕТ.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
P.S.ОБИЧАЙТЕ СЕ ПОВЕЧЕ.

Коментари

1.   Защо тогава живее с теб и защо въобще си губи времето с теб-попита ли го? Възможно е само да проверява дали го обичаш, а това самата ти трябва да усетиш. Ако смяташ че казва истината си намери друг, който ще те цени не само в леглото. Успех

2.   Няма смисъл да бъдеш с човек, който е преценил, че ти не си жената, с която да създаде дом и семейство! За толкова време заедно, а щом живеети и заедно не мислиш ли, че трябва да мислите и за деца? А и помисли каква е причината да ти казва това нещо?

3.   Скъпа, остави го. Това просто не мога да го проумея. Какво тогава търси при теб, щом така нагло ти заявява, че не вижда в теб жената, с която да създаде семейство и деца? Сигурна съм, че много добре знае как ще те нарани с тези думи явно го казва нарочно, защото явно иска да се разделите, но не намира по-подходящ начин да ти го съобщи. Не знам ти какво смяташ, но ако бях аз това щеше да е краят на нашата връзка, колкото и да ме боли и да го обичам. Има неща в този живот,с които не трябва да си правим шега и да прощаваме. Каквото и да решиш, желая ти много късмет и щастие.

4.   Ми напусни го колкото и да ти е трудно, но не си заслужава да седиш с мъж, които не те вижда като жена с която да създаде семеиство.Не си губете времето повече.

5.   Ами човека ти е казал мнението си, Явно с нещо си го накарала да мисли, че не си сериозна жена, която може да се занимава със семейство. Или се промени или го остави да се оправя.

6.   А ти виждаш ли в него мъжа с който ще създадеш семейство? Напусни го ти първа.

7.   А ти виждаш ли в него мъжа с който ще създадеш семейство? Напусни го ти първа.

9.   Aми след като нямате бъдеще заедно, не си губи времето! Gодинките си минават така неусетно! Nамери си друг и създай семейство с него докато е време!

10.   Попитаи го защо тои мисли че искаш да имате семеиство заедно

11.   Направо се кефя на твоето нещастие, защото моята
последна голяма любов отиде да живее при един мъж
защото аз съм нямал средствата от които се нуждаела .
Въобще думата ,, АЗ ЖИВЕЯ С НЯКОЙ ,, е най гадното
нещо за мене. Това какво значи, че сте семейни ли ?
Живей бе, не се ли наживя вече, така се живее на
семейни начала. Едимия издържа другия, прецаква го,
преебава го. Познавам жени които са обезкостили мъже
и са разсипали не една къща. Ха сега пиши кой кого
издържа от вас двамата. Единия от вас двамата трябва
да е по абдалестия. ХУБАВО СИ ПОМИСЛИ. Аз съм за
сватба, да си одарите подписите, да се съобразявате
със колеги, роднини , с начина си на поведение и вси -
чко друго. Циганите живеят така, А също и двойки не -
знам по колко пъти женвни и развеждани, защото си
нямат вяра. Я сега ми кажи аз като не обичам вече жена
си, мога ли да си хвана шапката и утре да живея с друга
жена, вруги ден с втора, след някой мвсец с трета. Било
законно. За мене не е морално.

12.   към номер 11
Виж сега, какво значи, че се кефиш на нещастието на някой, комплексар такъв? Разбирзм, че жена ти ти е набила шушоните-явно си злобен и зъл щом се кефиш, че някой страда .......
Сигурно парите са били само предтекст да те напусне......

13.   Аз съм номер 11 към номер 12.

Жена ми въобще не ме е напуснала. Тя си натири кон-
куренцията и сега ми се кефи. Е аз вече не съм толкова
ядосан, но продължавам да бъда малко тъжен. Наистина
я обичах.

Обаче как ще коментираш писмото:
<< Не издържам! Той е изверг.... >>

14.   Бягай далече от него - дори не му дължиш обяснения!!! защото той ще те изпревари и тогава ти ще си още по наранена - макар, че незнам какво по-ужасно нещо има от това да живееш без надежда за бъдещето..., а ти точно това правиш сега....

15.   Не го напускай, ако не си сигурна че това трябва да направиш. Излизай с приятелки, забавлявай се, сваляй се с други мъже, стани по-уверена в себе си! И ще видиш сама промяната в мисленето си, както и у него. Така, докато се "приземиш" и излезеш от дупката в която си попаднала и му биеш шута в най-неочаквания за него и най-подходящия за теб момент. Може би зад ъгъла те очаква някой по-добър, с по-голямо сърце! Сямо трябва да направиш първата крачка. Успех!

16.   Hе е за тебе тоя