"Дързост и красота":))))
Заедно сме от 6 години и половина.Понякога много го обичам, а понякога не мога да го понасям.Това ли е любовта?!Или просто когато има любов тя остава за цял живот и хората никога не се карат?За цялото време през което сме заедно сме се разделяли сериозно само веднъж, но имаме много раздели за по 2 дена:)))) Казват,че дългите връзки убивали любовта и накрая хората се разделят и се женят за първия срещнат,дали и с нас няма да е така,просто защото вече си знаем всички "кирливи ризи" и затова не сам готова да се омажа за него,макар,че вече два пати съм приемала предложението му, но все отлагам с подготовката за сватбата.Абе много съм объркана и не знам защо не мога да взема решение.Той в повечето случаи е грижовен и мил с мен,кара ме да се чувствам като богиня,да съм винаги центърн на внимание,прегръща ме, целува ме постоянно, гушка се в мен като малко момченце, подарява ми подарачета като малак жест за любовта си,каквото си пожелая ми купува,говори ми мили думи, и в същото време както ме ласкае така може да ме принизи със земята от срам,зашото много обича както да се хвали, така и да се оплаква на приятелите си,всичко относно нашия личен живот.Има моменти, когато изпада в нервни кризи и започва да креши като някой луд и да не си му пред очите:(((Дали не страда от раздвоение на личността?!
Чудя се и искам съвет от вас,заслужава ли си да останеш с човек,който се държи много добре с теб,угажда ти на всички прищявки и през повечето време е добър,но има моменти, в които ме кара да съжалявам, че съм избрала да остана с него. Искам да ми дадат съвет хора,които са семейни,защото само те могат да ми кажат дали хората до тях се променят след сватбата и след децата и дали понякога им се случва да съжаляват,че са се омажили за този човек
Благодаря ви предварително!!!

Коментари

1.   Е ТЕ ТОВА Е БРАКА,МИЛА-ВЪЗХОДИ И ПАДЕНИЯ!

2.   ЖЕНЕНА с дългогодишен брак,трябва да се правят комромиси,само не ми стана ясно,след като си толкова обгрижвана от него ,с какво го нервираш,за да изпада в кризи?
Това не е току така ?Ти как се държиш с него , мъжете много държат на УВАЖЕНИЕ,ИНАЧЕ И ДА ИМА ЛЮБОВ, ТЯ ОТИВА НА КИНО БЕЗ УВАЖЕНИЕТО !!!

3.   Кой както го разбира - никога не чух бабите и дядовците ми да се карат, а и сега се възхищавам на хора, доживели златни сватби - по някакъв начин и със свои обикновени разбирания са преживели живота си ръка в ръка, решавали са проблемите си мирно и тихо. Не че сега животът не е свързан пак с работа, отглеждане на деца и грижа за възрастни близки, но защо пък да не демонстрираме един над друг високо образование, вечни претенции, висок стандарт на всяка цена, събирания и раздели за щяло и нещяло - изобщо по всякакъв начин да намерим причини да си усложним живота.
Мечо Пух