Тя не знае какво иска
Здравейте. Аз съм на 23 години.
От около година имам връзка с момиче, 3 години по-голямо от мен. За отрицателно време се влюбих така, както никога до сега не бях. През това сме си имали проблеми, разделяхме се веднъж, но се събрахме и всичко беше наред до преди няколко дни. Съобщи ми, че бившия и се прибира за две седмици от чужбина и да не я търся в този период, защото искала да се види и с него и не е сигурна какво иска, не е сигурна какво чувства към мен и дали още обича него.
Какво да направя, да чакам ли, има ли смисъл според вас?

Коментари

1.   Щом трябва да я чакаш, за да реши какво ЧУВСТВА, значи вече си изгубил битката. Ако за 1 година не е разбрала, че ти си човекът, кога мислиш, че ще го разбере? Не си губи времето, това е моето мнение.

2.   Ти сериозно ли питaш дaли дa чaкaш? ! Тa момичето в прaв текст ти кaзвa, че винaги ще бъдеш втори, зaпълвaне нa време, дойaто се пияви подходящият според нея, без знaчение дaли бившият или друг. Aко не те бъркa през тия две седмици се зaбaвлявaй тогaвa и ти с други, после aко те потърси, aко си се пренaстроил вече дa зaпълвaш време и с нея. Дa си сексите без излишни емоции. Aко обaче не можеш дa я видиш по този нaчин, по- добре си бий кaмшикa и дори дa те потърси след товa време, не се връщaй нaзaд. Кaжи и, че вече е зaтворенa стрaницa зa теб и товa е.
Тя зa дa ти прaви товa, съвсем ясно говори зa отношениятa ви, ти- послушно и вярно кученце, винaги нa рaзположение зa нея, тя... твоятa нелепa, нереaлнa нaдеждa. Нямa дa се промени, не можеш дa и имaш доверие нито сегa, нито зaнaпред.
Точкa и финaл!

3.   Кво значи "да чакам ли" - ще чакаш благоволението на КОЙ? За коя се мисли тая нагла патка? Ти уважаваш ли себе си.. , а тя уважава ли те..? Кеф ли ти е да си резервен вариант? Не е сигурна какво иска - ами първо трябва да порастне, за да се научи, че не може да има всичко и всеки когато си пожелае и да носи отговорност за решенията и избора си! На теб как ти се струва ситуацията отстрани?? Ама ти не можеш да я видиш отстрани, щото си изпуснал сърцето си.. На мен ми звучи като "чакай да се изчукаме един два пъти с бившия, ако не усетя нещо по конкретно - ще се върна при теб (за да ми тича някой подир гъза), докато си намеря някой друг - по -подходящ... Знам, че те боли и си объркан, но ако можеш събери сили и й бий шута със засилка!

4.   Тя много добре знае какво иска...иска него!
Не бъди резервния вариянт!
Имай малко достойнство и си тръгни.

5.   момче, вземи се стегни ако не искаш след време да гледаш и нея и детето от предния

6.   За съжаление ми е пределно ясно какво иска тя...
Бившият и ще дойде и тя желае да бъде с него през това време, без да я смущаваш... Пък след това може и да се върне при теб, без да и "тежи на съвестта", че ти е изневерила.
Моят съвет е да не позволяваш да те потъпкват по подобен начин. Или и казваш да решава сега, но че ти няма да я чакаш, или директно я зарязвай и продължавай напред.
Пожелавам ти да срещнеш взаимна любов, в лицето на някоя по-точна мадама.
Успех!

Ж26

9.   Абе пич, как може да позволяваш на неква мърла да те разиграва така? !? !? Щом ти казва директно такива неща, за нея ти си никой. Няма по-обидно от това една жена да те държи на резервната скамейка! Сега ще се чука с мъжа, който и е тръпка, а пък после ако и стане скучно и закъса за секс, ще ти звънне и ще ти ги разправя врели-некипели. Такава директно я заебаваш. Ако ти е само за секс ок, но да пилееш емоции по такава пача, просто е безумие. Истината е, че просто гледа да те разкара по деликатно.

10.   Номер 4- ако "Тя много добре знае какво иска... иска него! " - защо не зареже автора и да върви при бившия си с изяснени чуства? ! Отговорът е : Защото е малоумна овца и си мисли, че може да тъче на двата стана паралелно, но е твърде тъпа и нерешителна за да прояви характер и да направи категоричен избор! Освен това е и очевидно нагла до безобразие и нахална по същество, но след като има кой да й търпи евтините, курвенски номера и да ни пита нас какво да правел..!? - ок, кой както я нареди в крайна сметка.