А сега на къде?
Здравейте, моята история е толкова объркана и някак сбъркана, че е знам от къде да започна. Накратко аз съм жена на 38г. Имам връзка с моя приятел от 8 г. и от както сме заедно съм си само негова. Двамата преживяхме много, аз послъгвах за пари, защото все не стигаха. Имам много заеми и затъвах с всеки изминал ден. Даже си позволих да взема от неговите парички, но после ги върнах. Той ме хвана и стана една... Само да уточня, че тогава живеехме заедно. Сега всеки си живее в неговата си къща, но понякога се срещаме. Преди два месеца ми каза, че вече не ме обича, нямало за какво да ме обича. Продължава да се държи добре с мен, но ме е страх, че го прави от съжаление към мен. В началото ме заболя, но някак не мога да си тръгна от него. Даже успях да си внуша, че ме обича, но не иска да показва слабост пред мен и не знае какво иска.
Истината е, че го предадох. Наистина го предадох. Преди около две седмици закачих брат му. Написах няколко sms -а и той ми отговори. Да уточня, момчето не знаеше, че съм аз. Такива трепети и полети на ума и сърцето не бях преживявала и то само от едни съобщения. Накрая не издържах и от глупост му казах с кого си пише. Човекът просто се скри- и е прав. Погледнато от друг ъгъл може и да изглежда, че съм се подигравала с него. Даже не знам защо го направих. Май исках внимание от моето момче, а го получих от брат му. Сега ми е кофти и ме е страх да не му каже. Опитах да се извиня, да поговорим, но той упорито отказва да говори с мен.
Не знам какво да правя. Моля ви дайте ми някакъв съвет.

Коментари

1.   Кой нa кaквото си постели, нa тaковa си лягa!
Дa беше млaдо момиче, щях дa изхaрчa повече време, че дa те посъветвaм нещо. Aмa ти "прaнгa" нa 38 години вече и се държиш кaто 12-15 годишно? ! И дa пробвa някой дa те посъветвa нещо... нямa кaк дa рaзбереш точно ти. Сaмо ми е чудно кaк е издържaл приятелят ти 8 години... стрaнно.

2.   не знам какъв съвет очакваш - да ти кажем къде има вълшебна пръчица, с която да махнеш и да оправиш нещата? нямаше да е лошо човек да твори глупости на воля, а някой друг да ги оправя и всичко да е както по старому.
единственият съвет, който мога да ти дам, е да започнеш начисто нова връзка и ако ти е възможно, да се въздържаш от детински постъпки, присъщи по-скоро на 15-годишна. ако поне малко мислиш и за последствията, за това как се чувстват другите, ще е добре.
Ж43

3.   Натрупала си много черни точки пред приятеля си. Бил е търпелив, но явно му е писнало. Въпреки това си приснаваш, че си продължаваш в същият дух. На тези години не бива да си правиш експерименти с любовта, защото това е възраст, на която трябва да показваш сигурност на човека до теб и увереност в самата себе си. Ти си знаеш, едва ли искаш критика, но ако продължаваш така ще си докараш само негативи за себе си.

4.   Първо финансовото затъване, а после и моралното... Заключение - не струваш.
Надявам се някога да се промениш. Сега просто ми е жал за тебе.

5.   И двамата братя трябва да бягат далече от тебе...

6.   Браво на теб! Брат му вероятно вече му е казал, особено ако са си близки. Не знам каква е била връзката ви и кой как се е отнасял към нея, но това което ти си правила не е никак мило. Не мисля, че ще продължите заедно с този човек.