Съвместимост на зодии
Здравейте, искам да знам, ако имате връзка с мъж телец каква е тя и вие каква зодия сте. Аз и моя приятел сме водолей и телец. В интернет пише, че не са много съвместими, но не мисля така. Моя асцидент е риби и смело мога да кажа, че се разбирам с Телците. Бих искал да знам дали има други като нас със същите знаци. Благодаря предварително

Коментари

1.   И аз много двойки като вашата съм срещала, тоест с тези зодии. Зодиакът се лъже.

2.   Ние сме овен и водолей пише, че не сме съвместими

3.   Здравей, аз съм козирог и моят приятел е телче. Честно казано, разбираме се не чак отлично, но отлично се сдобряваме ако има нещо, за което сме се сдърпали. Общите ни черти са доста и това ни сближава. На мнение съм, че знаците от всяка група (в нашия случай земна) се привличат. Но голяма роля играе и асцедентът - нашите асцеденти с него също са земни и това обяснява спогаждането ни. Заедно сме около година и няма предпоставки да не продължим напред ;)
Никой не е отсякъл, че щом сте например въздушна със земна, сте обречени. Асцедентите трябва да се видят. Аз по начало адски бързо се сприятелявам и нагаждам на въздушните, но всичко е временно... докато не лъснат различията. Поне опитът това ми казва, защото двама бивши бяха водолей и везни.

4.   Който вярва в подобни глупости.... бяга от отговорност за връзката си, характер, поведение. Освен това нали знаете, че когато вярваш силно в нещо, то се сбъдва.
например ако вярваш, че мъжът Телец бил еди какъв си, ти ще търсиш качества, които да потвърждават твоето вярване и ще ги намериш. Който търси, той намира!
Има доста експерименти в социология, психология, а и рекламата функционира на подобен принцип - да манипулира вярванията ни.
Зодиите са измислени, за да задоволят нуждата на хората от структура, сигурност и някаква сила, която не зависи от тях.
Реалността обаче е друга. Нищо не зависи от датата ни на раждане, а по-скоро е важно кои са нашите родители, КАКВИ сме по характер, каква е била средата ни, културата...

5.   Телците са самонадеяни, себедостатъчни. Харесвам ги иначе, но са такива. Трудна е връзката с толкова самостоятелен човек

6.   Не съм толкова вярващ в тези неща, но аз съм стрелец. Бившата ми беше скорпион, въобще не се разбирахме. По принцип зодиите ни не съвпадат. Аз тогава не мислих така просто се получи съвпадение. Сегашната ми приятелка е зодия лъв, с нея по зодии си подхождаме и някак връзката ни е по-добра. Не знам дали се дължи на зодиите, но вече почнах да мисля че е така.

7.   Не вярвай на зодии. Пример: навсякъде пише, че мъжете ВЕЗНИ се водят от чувството за красота и хармония, и тем подобни глупости. Е, имам приятелка с мъж от тази зодия. Останах с впечатлението, че е груб, избухлив, да не кажа и агресивен. Сама си прави изводите. Не вярвай на хороскопи.

8.   Виж ти не си зодията си!! В случай с връзките ацедента няма нищо общо. Направи си натална карта и виж зждите от 7 до 9 тези зоди ще ти до паднат(поне така е при мен)

kikyta56