Аман от "неангажиращи връзки"
Здравейте!
Няма да се впускам в обяснения за трагедията,която се разиграва с мен - едно постоянно емоционално претоварване и изхабяване .. но шанс.
Това, което ме тормози в момента е обвързано с бъдещето ми. Приеха ме право в Софийски и се случи така, че момче, което учи последна година там е син на приятелско семейство. Веднага и запознаха- ще ми давал материали , да ме светне в тънкостите, да ми обясни кой учител, как процедира и пр.. Разбира се, последното нещо, което ме развълнува беше купа книги,които ми предостави. Толкова силно сексуалнo привличане, рядко съм изпитвала. Не говоря за стандартна красота или вписване в някакви рамки, а за МНОГО чар и харизма..
Случи се така, че се срещнахме случайно на морето и прекарахме вечерта заедно, с уговорката никой да не разбира за това. И тази уговорка прозвуча в главата ми като "каквото се случва на морето си остава тук и нека близките ни не разбират" и дори бях доволна на този вариант, исках го много много силно. Бях честна - казах му, че имам приятел, който от 3 месеца е в чужбина и това съвсем изясни въпроса. С въпросното момче имахме уговорка, да прекратим отношения, ако някой от нас изпита влечение към друго същество и след тази вечер се разделихме.
До онзи ден, всичко беше спокойно, но младежа реши да се обади и да ме покани у тях да "пийнем с няколко колеги и приятели, тъкмо да се запознаеш с тях". И отново бяхме заедно... И то по много грозен начин. Цяла вечер демонстрира близост, но беше премерен. Легнахме си в спалнята и когато станахме, нямаше никой от приятелите му - всички си бяха тръгнали. Легнахме си отново и към 7х. когато се събудих, си събрах нещата и си отидох. Написах само един смс "не исках да те будя. благодаря за вечерта" и до сега.. никаква реакция.
Не съм искала нищо подобно. Ясно съзнавам, че ще се виждаме много често и разбирам, каква грешка правя, но не мога да се контролирам, когато съм с него.
Сега не знам как да процедирам, какво да му обясня и изобщо как да поставя нещата относно отношенията ни. Виждам два варианта пред себе си :
да продължим "вижданията си" , докато един ден не му омръзне или не го видя в университета с новата си приятелка;
да му обясня, че вече не съм обвързана и нямам навика да правя секс с хора, с които не съм обвързана и да прекратя случващото се.
ако имате някакъв съвет, ще съм изключително благодарна!

Коментари

1.   Той вече те има за лека.изобщо не се занимавай ако искаш сериозна връзка.

2.   ?америл си е лесно ч***не и сега ще го полва вски път, когато му се иска
имах една колежка в работата. праскахмесе редовно обаче си беше ясно 4е за това сме се събрали. нито тя е имала някакви претенции нито на мен ми пукаше. просто си правихме хубв секс. за какво мрънкаш не разбирам

3.   В известна степен сама си си виновна, че си позволила това да се случи.От цялата история не разбрах много.Първо имало привличане.Но пък си имала приятел в чужбина.После с този въпросния сте прекарали една вечер на морето.После не знам си кво.После няква вечер у тях с колеги.
Май май и ти не знаеш какво искаш.По-добре му кажи, че не си момиче за забавление..

*Syndrome

4.   Ти ква връзка искаш извинявай
минал те е на морето после те е минал на някъв купон и сега искаш ангажираща връзка така ли
после що жените са леки и що само за едно ви ползваме

5.   Аз също не разбрах всичко, което написа...Имаш приятел в чужбина?! Там ли е проблема, или в това, че не искаш да си "момиче за една нощ"? Ако нямаш чувства към момчето, явно не е проблем да се виждате само за секс. А ако не искаш "неангажираща връзка" просто му кажи :)

Мег*

6.   Точно на момиче за забавление ми мяза
не аман от неангажиращи връзки а аман от такива момичета

7.   Аман от такива момичета?! Че какъв ти е проблема на теб? Всеки си решава с кой да спи или кой да обича. Има такива мъже, има и такива жени!
Ако приятелят ти е спал с друга и те е яд не търси проблема в момичетата

Мег*

8.   Момичетата всички са така вече, с приятел без приятел, видат някой по така и айде чар, харизма и му се яхка. Еми тва е реалността в 21 век. Не че и момчетата не са същите и затова е много кофти за малкото останали свесни хора, които искат да правят секс само когато са силно влюбени.

9.   ?ога решаваш, че си силно влюбен
не се е случвало да видиш някой и да си кажеш "този/тази е, това е човекът за мен, искам го до себе си"
някои неща стават толкова бързо , че сами не ги осъзнаваме и еинствената причина да се бавят са предрасъдаците ни!

10.   И какъв ти е проблема? След като те е поканил на чашка с колеги ? Защо не си отиде? Защо преспа у тях ? Защо му оста-
вяш смс,след като не се надяваш на нищо.Какъв секс какви пет лева ...дали си обвързана или не си? И такива момичета взимат "ВИСШЕ" ??? Евала Гъдьо......Внимавайте момчета !!!
Росирос 49 г.
№8 Съгласна съм с теб. Момичетата са такива.
№9 Решаваш кога си влюбен?Не се е случвало.....?На мен ми се случи да кажа този е човекът за мен! Трябва да си препатил като мен и да се научиш да разпознаваш хората!Аз изпатих първият път и РАЗПОЗНАХ ЧОВЕКА ДО МЕН ОТ ВТОРИЯТ ПЪТ!
УСПЕХ на всички !

11.   баба Роси пак се обади не на място!
Малката просто е малка. Иска сериозни отношения пък момчето ще си я ползва за секс и толкова. Поне може да си спокойна, че си му харесала в леглото щом те е потърсил пак.
Но баба Роси е права в едно, не е трябвало да преспиваш с него втори път. Морето предразполага към летни авантюри, там е простено. но щом се е повторило, нямаш извнение. държала си се като леко момиче и сега това е положението.
Което, бабо Роси, не пречи на девойчето да изпитва някакви по-дълбоки чувства. Грешките на младостта, или при теб това време е отминало преди толкова години, че не пазиш спомена за него?
Всички съдници не си кривете душата, младите ги сърби и сепочесват. Нас ни сърби, първ мислим за деца ,семейства, отношения и после се почесваме- евентуално, ако ни стиска! На 40 не би преспала с него, ама да бях на твоята възраст с моя акъл ехеее чудеса от храбост щях да сторя. Не съдете младежта твърде строго, защото всичко се връща.
Все пак да дам някакъв съвет. Дръж се на положение и забрави да спиш с него отново!