Колежката!
Здравейте, имам нужда от съвет по една тема, която може би е позната за повечето.
Та ситуацията е следната. Тя ми е колежка от работата и работим заедно вече почти 3г. Но в последните 2г. започнаха да прехвърчат искри м/у нас, които се изразяваха предимно в целувки по разни събирания от офиса, но ситуацията винаги е била сложна... отначало тя си имаше приятел, след това аз приятелка и така нещата малко се поуспокоиха. Проблемът е, че в последно време искрата отново пламва, но усещам да прилага онази така позната техника ( идва при мен, а на другия ден се дърпа и прави), нещо което ме побърква... Въпроса ми е как да се справя с това и дали ако постъпя и аз по този начин ще има ефект?
-Благодаря Ви за вниманието!

Коментари

1.   Тя чака да се проявиш като мъж - да си непреклонен в желанието си към нея и ще е твоя. Сега нали и двамата сте свободни? Какво му мислиш толкова? Знаеш ли, че всеизвестният цитат, че "съдбата помага на смелите" е от "Любовното изкуство" на Овидий... Значи смелост трябва:)

Alpha

2.   Е кал се справяш като те засърби някоя пъпка?

3.   Извеждаш я някъде след работа, пиете по питие, отпускаш я и тя сама ще падне в капана. Ако един мъж иска жена, която му е дала аванси или се заиграва с него, стига да е достатъчно силно, ще я има. Действай!!! Тя ти дава картбланш, ако я харесваш и си заслужава, действай!

4.   авторът: Работата е там, че тя в момента не е сама, но въпреки това прави всички тези игри... Какво всъщност иска от мен! След два дни по нейна организация ще излезем на дискотека само колегите без външни хора.... какво да правя тогава, как да се държа? леко съм в шах :(

5.   Авторе, пак ти казвам: дръж се като мъж. Щом флиртува, значи харесва теб, а не другия, но като те гледа такъв нерешителен, "залага на сигурното", т. е. на другия. Бъди смел и открит. Поне аз, като жена, това бих очаквала от мъжа. Писнало ни е на нас жените от колебливи мъже, да знаеш:)

Alpha

6.   авторът: ще те послушам, но ако тази двустранна игра от нейна страна продължи дълго време, дали не иска просто да си има някой за забавление на работното място? Знам, че звуча нерешително, не е така просто ( не се обиждайте дами) в женската действия не намирам никаква логика...

7.   Тя като има приятел защо се занимава с тебе ми е много интересно. Постави се на негово място. Тая колежка е голяма игра. Като не го иска да се разделят и тогава се зарибявайте. Така малко долна работа правите към приятеля й.

8.   Не пиша често коментари, но мисля, че нейните намерения към теб не са толкова сериозни, колкото твоите към нея. Ако имаше чувства, нямаше сега да е с приятеля си, нито с който и да било друг. Според мен тя се забавлява, а ти го взимаш навътре. Ако искаш да задълбочите отношенията си, по-добре поговори с нея и се изяснете веднъж завинаги.