Сериозно каране- раздяла?
Ходя от 2 години с приятеля ми, скарахме се миналата седмица и от тогава не сме си говорили както преди. От няколко дена ми пише, но съвсем сухарско и обикновено, без да влага никакво чувство, само баналните въпроси как съм и какво правя, не сме се чували по телефон, не сме се виждали и аз се скапвам от реване по цяла вечер, особено гадно ми става като ми пише обаче по най-обикновен начин, нищо общо с предишното му любвеобилно поведение. Причината поради, която се скарахме е глупава, но тъй като аз бях крайна и му казах, че повече не желая да го виждам и контактувам с него, той отстъпи. И преди съм казвала подобни неща, когато се караме, защото ме хваща нервата и толкова много го искам, а той все ми дава поводи да му се изнервям и говоря без да мисля, но този път го е взел насериозно и сега ми пише от няколко дена, но както казах, нищо общо с преди. Не знам какво да правя.

Коментари

1.   Отчуждил се е от теб, ако все си нервна и му мрънкаш за разни неща. А и щом на всеки скандал му казваш, че не желаеш да имаш нищо повече с него, той просто е бил отбой. Писнало му е.

Аннабел

2.   Не може да обиждаш хората по този начин и да искаш да продължават да се държат все така с теб сякаш нищо не си казала. Думите не са безобидно нещо. Не можеш да говориш каквото и да е, да нараняваш и сякаш нищо не е било. Когато ти повтарят непрекъснато, че не искат да са с теб, нормално е да се отдръпнеш, какво друго остава. Не се говорят неща, които не се мислят.
Ще е интересно обратното поведение, при всяко скарване на теб да ти говори как не те желае и не иска да е с тебе повече. Подобно поведение на твоето, с думи да манипулираш човека до себе си е не само глупаво и елементарно, но и доста нечестно. Вредиш единствено на връзката по този начин, но това е нещо което не можеш да разбереш. Това е извън възможностите на някой, който се интересува от себе си и как се чувства само той, няма никаква мислъл, какво причиняват думите на другите хора. Ако можеше да разбереш, то нямаше да го правиш.

K-Man

3.   Ами чака ти да му покажеш любвеобвилно пведение и че съжаляваш за постъпката си - за това се държи дистанцирано. А ти, не сига, че си виновна, но и чакаш да ти се извинят??? Ако наистина си искаш връзката обратно, е време да покажеш отношение - не да водиш служебни разговори.

4.   Съгласна съм с Аннабел и мисля, че трябва да се извиниш. На всички ни се е случвало да се караме жестоко с мъжа до себе си, но ако само чакаш другия да прави крачки, а ти да си стоиш - няма начин да се получи. Той всъщност прави доста крачки към теб, най-малкото пише ти, но ти се виж как се държиш.
Извини се и го покани да се видите или скъсай. Средно няма
ж30

5.   Напълно адекватна реакция от негова страна, що трябва да търпи човек, който постоянно го уверява, че не иска да го вижда?? Той сигурно ще отстъпи и този път.. , но ти пак ще се държиш като кучка - рано или късно- така че не виждам какъв е смисълът да се тормозите заедно..

6.   Прaв е К- мaн, от толковa повтaряне кaк не го щеш, нaкрaя се е дистaнцирaл, a вероятно и поизстинaл човекъг от теб. Не зaбрaвяй, че докaто ти се държиш кaто истеричнa хлaпaчкa, може някоя усмихнaтa и спокойнa женa дa му покaже колко хубaво е дa бъде желaн.

7.   " само баналните въпроси как съм и какво правя"
" и му казах, че повече не желая да го виждам и контактувам с него"

The end.

9.   Направи мил и неочакван жест за него, извини му се искренно и му кажи, че повече няма да му говориш така, колкото и да си ядосана. Ако настина го обичаш, се постарай да сдържаш тези приказки са себе си. Хората казват, че преди да кажеш нещо, трябва да преброиш до 10... Всички сме казвали неща, за които после сме съжалявали в яда си, не си единствена, но гледай да не се повтаря, защото сигурно го нараняваш така. Ако случайно си много горделива, преглътни го и се извини, това ще означава нещо за него.

10.   Направи му услуга, остви го намира и изчезни някъде....