Как да си върна доверието му?
Моля модераторите да публикуват историята ми, защото вече не знам какво да правя!
Аз съм момиче, на 17, приятелят ми е с две години по-голям от мене. Заедно сме от година и близо три месеца. Много го обичам, но загубих доверието му по много глъпав начин. В началото на връзката ни си позволих лековато поведение-пишех си с момчета във фейсбук, целувки и т. н., но не съм влагала никакъв смисъл. Честно-не знам защо точно съм го правила, дали ми е харесвало това момчета да ми обръщат внимание не зная. Но за цялата ни връзка не съм си позволила да целуна някое момче, камо ли да изневеря. Просто не съм влагала смисъл в чатовете. Но той сега ми няма доверие-вече повече от половин година. А аз се промених, спрях да контактувам с повечето момчета, дори блокирвах, промених се. Извинявам му се още, моля го да му прости, а той не и не! Не може! Обичам го повече от себе си, не искам да го изгубя. Много плача, искам да погледнем напред, да продължим.. Сега идва и другият проблем-заминава да учи в София. А аз уча в града, от койтп е и той, но когато той ще си идвс през уикендите, аз трябва да съм на село. Баща ми няма да ми позволи да си оставам в града, но съм готова да говоря с него за това. Но момчето ми няма доверие, а аз всячески се опитвам да си го върна. Не го лъжа, не крия, не контактувам с момчета, рядко излизам и то с момичета. Казвам му какво правя, къде съм, с кой.
Кажете ми как да си върна доверието му? Не искам да ме остави и да си хване друга, всичко, каквото иска му давам, обичам го, но му липсва сигурността в мене. При всеки нов спор той ме връща в онова време. Как да го убедя да продължим, да не гледаме назад.. Извинявам се, ако историята ми е объркана и ако имам правописни грешки, от телефона съм. Благодаря Ви!

Коментари

1.   Здравей, разбирам те... имай търпение, изгубено доверие не се връща лесно, а понякога никога не се връща... ако те обича трябва да ти даде шанс да му докажеш че, може да ти вярва... ти си още много млада, не се отчайвай... Знай от мен, че вниманието на много мъже не е важно. Важно е вниманието на един - този когото обичаш. А сега горе главата да не падне короната...

2.   Авторката: Благодаря Ти, 1, за разбирането ^^
Не мисля да се отказвам, ще се боря до последно! :)
Ще се радвам ако има още съвети.

3.   А ти замисляла ли си се че е много възможно той да прави така зад гърба ти и затова така да реагира към теб я почни и ти да го питаш къде с кого ходи и ако чочне да ти вдига скандали е ясно че се крие има нещо което не казва