Още го обичам
От Америка съм и съм на 24. Баща ми е американец, а майка ми българка. Както и да е. Преди 10 години излизах с едно момче. Постоянно ми подаряваше неща и се обичахме. Но един ден мама и татко се скараха и след около месец се разведоха след което аз и майка ми дойдохме в България. Беше ми трудно да се разделя с приятеля ми, но той ми каза, че ще поддържаме връзка чрез скайп. След 2 седмици с мама вече пристигнахме в София. С приятеля ми си говорихме по скайпа всеки ден и не искахме да приключват разговорите ни. Но след 6 години сякаш той не искаше да говори с мен. Притесних се, че ме забравя. След 6 месеца реших да замина отново за Америка и след 2 седмици вече бях пристигнала. След един месец потърсих адреса, който ми беше. И на улицата за към дома му се зааекохме след което той ме прегърна силно, а аз не можах да се сдържа и се разплаках от радост. Усетих как се връща това чувство което преди 7 години го усещах. Всичко беше както преди - купуваше ми подаръци, излизахме на пикник и др. Но след 1 година си говорехме със неговата майка и тя ми каза че той си има приятелка от 3 години, но аз аи мислех че се шегува. Но след 3 месеца неговият приятел също ми каза, че си има гадже и започнах да се съмнявам. След 6 месца приятелят ми отново се отдалечаваше от мен и един ден докато беше в банята телефона му зазвъня. Вдигнах го и чух женски глас. Попитах я от къде го познава и тя ми отговори, че тя е приятелката за която ми казаха майка му и приятеля му. Аз затворих телефона. След като излезе от банята приятелят ми, му разказах за обаждането. Той се ядоса, че съм вдигнала телефона, но се успокой, защото тайната го измъчвалаи не искал да ме нарани. Той ми обясни всичко. Приех го ужасно, но го разбирам, че му е било трудно да ми каже. Прибрах се в къщата която бях взела под наем. През следващите 9 месеца не си говорих с него, но той ми пращаше извинителни картички заедно със подаръци, но аз му ги връщах с отгорор. Още живея в Америка но не поддържам връзка с него. Знам, че ме обича и аз него го обичам и искам да си го върна. Моля ви помогнете ми. Дайте ми съвет как да си го върна. Ако ли не да продължа живота си и да го забравя.
Благодаря ви предваротелно

Коментари

1.   Не знам с какъв манталитет си, Американски или Български.

Но помисли го от логичната страна, човека ти е изневерил, лъгал те е, пак би го направил.

Според мен, за него си поредната, а не "единствената".

2.   Ти го обичаш, но той - теб - едва ли. Щом постоянно ти праща извинения, а не идва при теб - за него всичко е свършило. Приеми, че това е била детската ти любов и просто погледни напред.

4.   И след като той те обича, защо не е дошъл до България! А си е намерил друга, ако те обичаше, щеше да направи някакво действие! Какви картички, ако бях на твое място да съм го съсипала. Забрави го и продължадай напред, да не е само той единствения, има много други, пожелавам ти всичко най хубаво! :)