Дали е влюбен в мен, изпитва симпатия или ме смята само за приятелка..
Здравейте!
Ето и моята история.. момиче на 19г. съм студентка (завърших първи курс). В общежитието се запознах с въпросното момче на 20г. е (завърши втори курс ) и започнахме да поддържаме връзка веднъж дори излизахме на разходка. Всяка вечер си пишем и отначалото нямаше нищо по сериозно докато той не започна да се интересува дали си имам приятел, защо си нямам, защо съм се разделила с бившият ми искаше и снимка да му пратя на бившият, като му споделя, че имам някакво притеснение веднага ме пита дали може с нещо да помогне, започна да ми изпраща песни-поздрави с любовни текстове, праща ми картинки като "не се съпротивлявай, няма смисъл", говори ми, че когато човек е влюбен е готов на всичко и все такива неща. Аз понеже нямам много опит с мъжете и не знам какво да си мисля, защото официално нищо не ми е признал, а в същото време постоянно се интересува как съм и как е минал денят ми. На скоро ми поиска и телефонният ми номер и ми написа смс "хайде слънце лека нощ ... лека нощ ти казах мила, но лека ли ще бъде тя". Според вас това момче изпитва ли нещо към мен?

Коментари

1.   Определено има интерес. Времето ще покаже дали е нещо повече от секс.

2.   А бе такива копеленца само се задеват! Ако беше сериозен щеше да си кара направо. Без някакви намеци и глупости. Това си е работа на страхливец... Бъзльо. Аз съм по директна от този...

3.   Очевидно е, че има интерес към теб. Авторке, никой не може обаче да ти каже дали момчето е влюбено в теб и има намерения, или е просто краткотрайна авантюра. Пускай се по течението, ако го харесваш, но се постарай да го опознаеш, освен ако не си търсиш емоционални сътресения. :))

4.   Пича вероятно е млад и неопитен, но определено те харесва, при това доста. За влюбен, едва ли толкова скоро, но определено те иска за гадже или най-малко за секс. Сега ти си на ход, прецени го добре. Някои мъже сме доста коварни. Например, когато усетим младо и неопитно момиче, че копнее за любов, почваме да ги редим едни красиви слова, само и само да се докопаме до женските гениталии. Ако е такъв случая... Ти не си такова момиче, поне така ми се струва. Ако го харесваш му дай по-явни сигнали, щото много млади мъже без опит с жените не зацепват от малко, не са толкова уверени и са леко колебливи. Често такива момчета се питат повече от необходимото "тя харесва ли ме", вместо просто да действат и да награбят момата. Ако ти харесва пича, покажи му, приеми поканата му за излизане, опознайте се, забавлявайте се и така. Безспорно те харесва! Дали просто като бройка или нещо повече, просто разбери, Времето ще покаже. На 19 си, не си изгубвай лесно ума, но и не ставай прекалено мнителна!

5.   От авторката
Благодаря Ви за мненията!
Номер 2 прав/а си и според мен е страхливец, защото можеше да действа, но той просто ми праща само някакви намеци, които аз не мога да разбера харесва ли ме или просто се опитва по някакъв начин да ме свали за единят секс..

6.   Ами така де. То и аз не мога да разбера. :D
От 2. :)

7.   От авторката
Номер 4 да и ти имаш право не е много опитен или поне така мисля, защото не е имал сериозни връзки с момичета, а когато си говорим изглежда сериозно момче и ме изслушва. Да аз не съм много податлива и ако е само за секс да забрави, че ще се получи. Може би и аз съм с остаряло мислене затова и съм имала само един сериозен приятел, но за мен по важното е човека да ме цени на първо място, а секса сам ще дойде след време. Ще действам и аз пък дано да зацепи, че го харесвам и ще се опитам да го опозная, колкото се може по добре.

8.   Намеренията му са сериозни и вероятно не му е само за секса. Убеден съм обаче, че ако ти предприемеш нещо, той ще даде назад. Наистина е страхлив подход, не че е виновен, но вероятно няма да се получи. Бъди по-мъж от него и го питай директно дали те харесва, дали му е приятно с теб или нещо от тоя тип. Целта е да не може да ти отговори двусмислено. Ако ти даде правилен отговор - взимай го, ако почне да увърта, да обяснява "в какъв смисъл? " и тем подобни.. не се занимавай.

9.   Те повечето са така-пускат намек и очакват жената да им свърши цялата работа, а ако нещо не се получи познай-ще ти лепне етикет че си му се натискала, предлагала и т. н

11.   Номер 4 съм. Браво! Щом те изслушва е много добър знак. Повечето му връстници не само, че не умеят да изслушат една жена, но и не умеят да говорят, те просто мучат! Ако момчето е добро, интелегентно, другите му качества с времето ще се изградят и ще се усетят. Все пак той е само на 20 години. Самият факт, че ти обръща специално внимание говори добре. Не мис е вярва на 20 години да е толкова хитър и опитен, че да хвърля въдички на много момичета, а и това ти сама ще го разбереш ако не губиш разсъдък. Жените сте много наивни понякога и често лапвате въдицата на най-неподходящия, който на всичкото отгоре използва най-евтината стръв. От разговор с жена веднага разбирам на кое ще клъвне най-много. Колкото по-умна е жената, толкова по-сериозна трябва да е стръвта. Не говоря за леките момичета, които се чукат за добър ден срещу една добре прекарана вечер и мачовско поведение, което ги привлича неудържимо, а за порядъчните, които копнеят за любов и мъж, който да ги обича и желае. Понякога някои жени се мислят за много умни, но... Както и да е, отплеснах се. Хубаво, че си решена да му дадеш шанс. Ако момчето е свестно, може пък и да се ожените, знае ли човек.

12.   От авторката

номер 8 благодаря ти за съвета!
Ще изчакам още малко и ако нищо не ми признае ще го карам директно само да не вземе да си помисли, че му се предлагам, че ги има и такива.

14.   Има интерес. Но мъжете са странни, не можеш да ги разбереш. Моят съвет е да не мислиш само за него и вече да има надежди и едва ли не мечти. Защото тези неща нараняват. Остави времето дс покаже и се разсейвай с твоите неща. Казвам ти го, защото аз редовно се побъркван с тези въпроси, надявам се искрено ти да не си такъв тип човек като мен емоционален.
на 22 съм.

15.   От авторката

Здравейте! Има малко развитие с момчето. Тази вечер бяхме заедно на разходка, но той явно е много срамежлив (то и аз ;д) и само аз се чудех каква тема да подхвана, че да върви разговора. За довиждане само ме прегърна и нищо повече. След като се прибрахме ми писа, че е много щастлив и аз го попитах защо, но той не искаше да ми отговори.. каза ми, че като му дойде времето ще ми каже защо и защо толкова съм бързала, а аз отговорих, че скоро няма да дойде това време и той каза, че когато дойде тогава, че може да не е скоро, но ще е истинско.
Личи си му от 100 километра, че ме харесва, но не си признава, явно иска нещата да вървят бавно, но това напрежение е побъркващо.

16.   Хаха ами сигурно иска да те побърка. Иска да го искаш силно и да го чакаш с нетърпение. Явно момчето не си играе!

Успех! :)

17.   Не чакай да ти признае нещо "официално". Искаш да ти доказва любовта си с фанфари под терасата ли? Тези времена отдавна са минали. Ти само се наслаждавай на миговете ви заедно и остави на времето да покаже как ще се развият нещата. И в никакъв случай не го притискай с безсмислени и сериозни разговори. Той каквото има да си каже, ще си го каже рано или късно. И да, интерес опеделено има. И двамата сте малки и явно нямате опит, но то така е най- интересно.

18.   Браво номер 11! :-) Научих нещо днес за вас мъжете. Но може би не подозираш, че и жените прилагат подобни номерца. Да ние също ги наричаме въдици. Например, когато мъж започне да ни сваля звезди, знаем, че той още не е влюбен в нас. Затова ставаме недостъпни, за известно време. Една моя приятелка например ходеше на църква, после четеше книги много, уплътняваше си времето и си прекарваше чудесно и без мъжа, свалящ звезди.

Сега да не си помислиш, че тя не го харесваше този мъж. Ами!

Просто тя е личност, освен красива жена, а тоъ пък стана много ревнив и обсебващ. Тя го разкара после защото се оказа, че е перманентно ревнив, но това е друга история:-)

Виждам, че ти номер 11 си умираш да срещнеш умница, защото така най-малко, че ти е интересно. Но знаеш ли една тайна от мен - цели се в уязвимите жени, тези оставени без внимание от мъжете си, тези без мъже, тези чиято младост е изчезнала. Никой не е толкова богат, че винаги да има скъпа стръв, а и ще ти писне от усилието.

И последно - умните жени са рядкост. Ако срещнеш такава даже може и да не разбереш, защото това е една въдица, която хвърлят умните жени - не дразнят излишно и не се перчат, а използват мъжката сила и ум, защото е по лесно.

Авторке - естествено, че това момче се интересува от теб, но не бързай да се влюбваш моля те. По горе мъдри хора го казаха - време ти трябва, наслаждавай се на компанията му, но се наслаждавай и на своята, ако някое друго момче те грабне, говори и с него, излизай приятелски. Помни, не можеш да опознаеш някой, ако не го видиш в определени ситуации - лоши, добри и неутрални, най-вече лоши.

Например, как реагира при мисълта, че си болна от грип? Ще дойде ли да те гледа или само sms-и?

Как ще реагира, ако вашите не го харесат? Ще те обвини несправедливо или по скоро не?

Как ще реагира, ако не можете да правите секс, защото разстояние ви дели?

Как реагира на това, че понякога си депресирана, уморена, гневна?

Какво иска от живота? Пари, приятели, кариера, религия? Семейство? Нещо съвсем различно от теб? Моя приятелка, друга, искаше дете. Той кариера. Разделиха се и според мен добре направиха.

Разбери също какви жени харесва. Не на външен вид, ами характер.

Още помни - човек се разкрива в действията си и само в действията си

Каквото и да ти говори, гледай действията, дори и да не ти харесват, пак ги гледай и то с широко отворени очи.

Надявам се да съм била полезна:-) има много какво да се пише по темата - какво точно става в съзнанието на един мъж, когато той се навърта край нас :-)

19.   Със сигурност те харесва! Следващият път, когато го прегърнеш, обърни внимание на това как му бие сърцето - ако пулсът му е много ускорен, значи е луд по теб :Д