Нямам опит с мъжете
Здравейте аз съм момиче на 18 и ме притеснява едно нещо-нямам никакъв опит с мъжете. Досега съм нямала сериозна връзка и съм много зле с общуването с другия пол. Дори при най-обикновен разговор се спичам. Незнам каква е границата между флирта и нормалния разговор затова гледам да съм дистанцирана и сериозна. Съвсем наскоро ми каза едно момче, че бил познал, че съм нямала приятел. Мъжете разбират само с един поглед каква жена стои пред тях -по походка, поглед. Дайте ми някакъв съвет как да се отпусна и да стана по-самоуверена. Приемам съвети и от двата пола.

Коментари

1.   И за двата пола важи - никой просто не иска да общува с комплексирани хора. Ако искаш да си намериш приятел, трябва да се бориш с комплексите си. Познава се момичето без приятел, разбира се, защото показва интерес. Ти обаче сама си слагаш спирачки. Номреът е не само да умееш да общуваш, но и да се срещнеш после с момчето и след това и да му показваш интереса си. Ако ти се правиш на тежка мадама, момчетата ще се отказват - в крайна сметка в морето плуват и други риби.
Чрез спорт, хубава прическа, дрехи, в които се чувстваш добре можеш да постигнеш нещичко, но самочувствието е най-вече въпрос на вътрешна нагласа. Лошото на комплексираните и несигурни в себе си хора е, че са неприятни и за останалите без да го искат. Бъди себе си - свободна, шармантна и приятна. Няма от какво да се страхуваш, няма как да се изложиш с едно просто кафе с някого

2.   Бъди спокойна и знай, че неопетнено момиче, като теб, е мечта за всеки истински мъж! Трябва да се гордееш, че не си, като развързаните ти връстнички-кОври, които като си признаят бройките на някой пич му става лошо. Тренирай се пред огледалото как да се държиш. Общуването е цяло изкуство, а ти си млада и тепърва ще навлизаш в занаята. Тъй че споко!

М25

3.   Ти спокойно, че кaто ти хaресa някой, съвсем нямa дa си тaкa дистaнцирaнa. Добре е, че си тaкaвa, зaщото често се случвa дори сaмо кaто се усмихнеш нa някой мъж дa си мисли, че товa е знaк дa те води в пещерaтa. Сaмa ще почувствaш кого дa допуснеш по- близо. Нямa нуждa дa си рaзличнa, нaпротив, тaкa ясно покaзвaш пък ти грaницaтa, което е добре. Инaче ще те нaлaзят индивиди с нежелaно внимaние и нaстоявaния.

5.   Голема работа. Та ти си само на 18. Какво, уличница ли искаш да станеш? Ще се появи някой нахалник и ще се случи случката

6.   Виж мило момиче, не се променяй радикално и не слушай тъпаците и тъпачките, които ше ти пълнят главата с глупости от сорта, че мъжете си падат по кучки т. н. Бъди естествена, прсото се отпусни, научи се да се забавляваш сама и тогава ще се оптуснеш и пред хора. Свикни да се харесваш!

М31

7.   Преди всичко бъди себе си. И имай предвид че мъжете както и жените в тази държава вече са леш.