Проблема е че обича да гледа порно, тегли филми, снимки, гледа по телевизията, по всяко време.
Имам сериозна връзка с мъж от три години. Секса е супер, не съм се чуствала така с друг мъж. Проблема е че обича да гледа порно, тегли филми, снимки, гледа по телевизията, по всяко време. Това е първия проблем а втория е че е постоянно надървен. Иска да правим секс по 2 пъти на ден, свършва с мен, а след това или преди това му правя чекия, след час 2 когато съм на работа и той си прави сам, дори по няколко на ден. Замислям се дали това е нормално, и случвало ли се е на други. Не бих казала че ме тормози сексуално но аз се чуствам сякаш не мога да си изпълнявам задълженията в нашата връзка, т.к. след секс да кажем след час пак е готов. Моля споделете.

Коментари

1.   Хиперсексуален е, не е нещо ново, въпросът е докога ще бъде такъв и дали все ще ти е добре. Може с времето и да поразреди сексуалния си апетит, за млади мъже е нормално да правят секс по няколко пъти за денонощие. Засега се радвай, знаеш ли колко се оплакват от рядък секс.
Мечо Пух

2.   Ти си по-скоро за завиждане. Знаеш ли, че в последно време все повече млади мъже не се интересуват особено от секс. С времето ще се поуталожат желанията му. Ако също си сексуална, дори не чак колкото него правете секс и това е. Щом има нужда от допълнителна помощ да го прави - чудо голямо. А това с филмите и пр. - много го правят. Може да си сигурна, ако е здрав, че до дълбока старост ще правите /или той ще прави/ секс. Имам връзка с мъж на 65 г., който за възрастта си е страхотен в леглото. На млади години е било като при вас. Поразголеният женски крак или бельо са го довеждали до сексуално желание и даже се е усамотявал, за да си прави чекии. А човекът е умен, интелигентен и образован. Въпрос на природа.

3.   О, оо радвай се, радвай се...

4.   Боже, ако обичаш секса наслаждавай се на него. Наистина много млади мъже го правят все по рядко.

5.   ЕБАТИ! Човек наистина трудно може да ви разбере вас жените! Веднъж секса ви е малко, друг път ви е много?!? А, сега де!?! Няма угодия, ей!

6.   жените са или болни или недоволни!

7.   и при мен е така гледа и тегли порно постоянно имам чувсвото че не го задоволявам днеска бях в тях имах желание за секс обаче не го показвах и тръгнах да го гушкам и тои веднага а не не ми се прави секс .. а в момента гледам че е изтеглил два порно филма.. и после като го питам , защо сваля толкова много ще ми каже така съм свикнал аз даже не ги гледам.. да бе да не мога да го превъзмогна това чувствам се застрашена от порното се едно то е по важно от мен..