Лъгал ли ме е?
Зравейте, за пръв път пиша тук и искам да ми помогнете моля...
От 3 месеца харесва едно момче.. той замина за Лондон, но вече се върна.. та така докато беше там си писахме редовнп- базици и т. н. един ден той реши да играем на въпроси трябваше да отговорим честно. Разбира се стана както и си помислих, той ме попита кой харесва и аз какво да правя казах му че е той, но и на мен ми беше интересно и аз го попитах същото след доста обещания, че няма да кажа на никого той ми каза, че съм аз.. естествено зарадвах се.. той каза, че като се върне ще говорим.. върна се преди 2 седмици и още не сме говорили.. първият ден като се върна дори не говореше с мен.. на следващият ден вече си стана същият, но се държеше някакси по странно все едно наистина ме харесва, но не знам как да преценя това, че вчера гов идя да стои с две момичета сам и да си говорят и да се закачат едното момиче преди го харесваше затова се батъжих.. не знам какво да мисля, моля ви помогнте ми..

Коментари

1.   Не те харесва, просто не е искал да те обиди :Д

2.   Какви детинщини само... Какво очакваше да стане като си кажете че се харесвате? Да му се хвърлиш в прегръдките и да изживеете невероятната връзка? Не оставай с впечатлението, че те коря за това, което се е случило. Ядосана съм, защото самата аз съм попадала в подобна ситуация и знам какво е-Тъпо е! Аз поне се научих от тази своя тъпа ама тъпа грешка... Бях на 12 години сигурно. :D Та ще ти кажа нещо-мъжете обичат да ловуват. Това с писането по нета и признанията е толкова изтъркано, че и аз вече не знам... По фейсбук нищо няма да стане-там ще си пишете разгорещено, ще бъдете открити един към друг, но стигне ли се до истински разговор-на живо-ще стоите като пънове и ще мълчите. Не очаквай от някакъв хлапак да поеме инициативата и да направи нещо. Не очаквай да ти предложи и да станете гаджета и тем подобни. Затова за дечковците забрави. Сега, погледни примерно държанието и обноските, смелостта и знанията на един истински мъж - например 24-25 годишен. Аз съм луда по тях! :DА съм на 15. Номер 1 е прав.

И не се натъжавай заради това! Той просто е един от многото глупаци-женкари! Не те заслужава. Спри да мислиш за него, не му обръщай внимание, показвай безразличие! Помни-не показвай слабост! Остави го да върви при онези кокони, нека прави каквото иска. Не е единствен, я! Не се унижавай заради лигнята и прищевките на някакъв нещастник!

Хайде успех с това. :)

И моя съвет е да го оставиш и да забравиш за него. :)

3.   Не се тревожи, всичко е възможно. Може би го е било срам да говори с теб, след като си е признал, че те харесва. Нали знаеш колко е нервно да си около някой, който харесваш, особено ако той знае. Сигурно и той изпитва същото чувство. Има надежда, опитай се да поговориш с него за това. Кой знае, накрая може да станете гаджета. :)

4.   А според мен го е срам, защото сте си казали по едно измъкнато насила "харесвам те" и сега той си мисли, че ти очакваш да говорите за това, както и е.
Пусни се по течението просто и бъди cool

5.   Спри да мислиш като за начало. Отиди и говори директно с него срам не срам, ако искаш да си наясно събери кураж и го попитай директно. Успех!