Как да намеря това момче?
Здравейте. През юни бях на море заедно с най-добрата си приятелка и там срещнах едно прекрасно момче съвсем случайно, но то остави отпечатък в ума ми.
Един ден, докато се къпехме във водата с приятелката ми, дойдоха двама хубавци, единият от които започна да флиртува с нея. Тя е много красиво момиче и умее да спечелва хората, просто има неустоим чар. Този, който й се сваляше не беше мой тип, нито като поведение, нито като външен вид, но другото момче беше по-мълчаливо и ми направи голямо впечатление. Аз мислех, че и двамата са харесали нея и затова стоях по-настрана, не исках да се бутам. И тя изглежда хареса флиртаджията и започнаха да се плацикат във водата, по-далеч от мен и другото момче.
Тогава с него се заговорихме, откъде сме, за колко дни сме, после излязохме на брега и там си поседнахме. Започнахме да разтягаме най-различни теми и установих, че освен хубав, той е и много интелигентен, забавен, мил. Моята приятелка и неговият приятел се разхождаха из плажа цял ден, натискаха се, ходиха по баровете там, докато ние с него просто останахме на брега и си говорехме, сякаш се познаваме с години. Така 4-5 часа, но се наложи те да тръгнат и се разбрахме на другия ден да се видим на същото място и уговорихме час.
Да, обаче на другия ден, приятелката ми се събуди с температура и повръщане, беше й лошо, май беше слънчасала. Не можех да отида на плажа сама, трябваше да се погрижа за нея, защото тя ми е като сестра и е много по-важна от някаква си там среща. И останахме в хотела цял ден.
Чувствах се много гадно, че така прецаках момчето и е останало с грешно впечатление за мен. А най-тъпото е, че знам само името на приятеля му, защото както бяхме унесени, забравихме да се представим! Смехотворно е, да, но се случи! Знам от кой град са, знам името на приятеля му, та възможно ли е да го намеря във фейсбук някак си? Пробвах, но търсенето не е лесно (въпреки че градът им е малък). Много от вас ще ме нахулят и ще ми се подиграват и на глупостта, и на това, че издирвам момче, което съм видяла само веднъж и не ме помни. Какво да направя? И аз съм от малък град и всички момчета са идиоти и боклуци, а той беше различен и просто искам да поддържаме някаква връзка, било то само като добри познати.

Коментари

1.   Здравей, интересна история, предполагам си мъничка, но това не е от значение, бих те посъветвала да търсиш докато не намериш, а ако все пак не го откриеш не се натъжавай може би така е трябвало.

3.   а твоята приятелка няма ли контакт с другото момче. ако не трябва да пуснеш обява по всички сайтове че го търсиш, трябва да кажеш нещо по конкретно от което той ще е сигурен че става въпрос за него

5.   Питай приятелката си, те не са ли разменили координати с флиртаджията? Може приятелката ти за знае повече неща.

6.   От автора: За приятелката ми това беше само летен флирт, помни само възрастта му и името му. Сега тя си хвана гадже и са доста сериозни, заряза флиртовете и глупостите, затова не искам да я връщам назад, било то само 3 месеца. Все пак ще я питам тактично. Но не мисля, че ще имам отговор, хубаво ще потърся в социалната мрежа, няма да се откажа. Иначе, малка-малка, на 17 години съм, за едни хора съм малка, за други не, не съм някаква влюбчива, но когато някой човек ми направи добро впечатление, желая да го задържа в живота си.