Двоумя се между двама
Преди около два месеца се разделих с приятеля си с него бяхме две години заедно живяхме заедно разбирахме се добре. Но аз се разделих с него заради друг мъж които е с девет години по голям от мен и родителите ми не одобряват връзката ни.

Този другият заради когото прекратих връзката си мнодо ме ядосва карахме се често и сега сам сама. Много съм объркана и незнам какво да правя и с единия ми е добре и с другия но когато съм с единия ми липсва другия и обратното. Наистина от една страна разбирам че двегодишната ми връзка не е била просто така и че този човек държи на мен. Но като чуя гласа на по големия и ми става гадно и започвам да плача. Моля ви посъветваите ме какво да направя и двамата ми казват че ме обичат.

Коментари

2.   Чувала съм, че когато човек не може да избере от двама, най-добре да се откажи и от двамата. Явно никой от тях не е достатъчен сам, ако разбираш какво искам да кажа.

3.   От моя гледна точка ще е по добре да си останеш със приятеля ти, не за друго а защото две години са много време и си го опознала този човек, навиците ми, реакциите му,а друго какво знаеш за него,утре може да си отиде и ще си останеш сама.Успех :)

4.   От два стола, на земята, а?

5.   Била съм и аз така....много е неприятно..в крайна сметка ще стане това, което ти е писано. Дано да е за добро и да си щастлива.

6.   офф много кофти.и аз съм била в това положение.и докато избирах и се чудех,сериозният ми дългогодишен приятел му писна да чака,и ме зачеркна от живота си.а аз си останах с големия,и нищо не се получи,защото осъзнах колко много съм обичала бившият си приятел,и какво точно съм загубила,ама късничко.не можах да си го върна,и дълго време не можах да го забравя,дори и днес когато си спомням за него,за първата ми истинска любов се чудя какво щеше да бъде,ако не бях постъпила така.но няма и как да разбера.поемаики по едната пътека,не можем да знаем какво има по другата,може да е по хубаво или по лошо.може и да съм допуснала грешка тогава,а може и да не съм,защото няма гаранция че ако пък бях останала с него,в даден момент той пък нямаше да избере друга.така,че никои не знае кое е правилното решение за да ти го каже.само ти.защото ти ще живееш с последиците

8.   и аз съм била така,даже беше скоро,.и сега съм сама ,но искам дъгогодишната си връзка ,но той вече не ме иска след всичко това...така че помисли си хубаво..така е по - добре да останеш сама за известно време за да прецениш най - добре

9.   Какво реши в крайна сметка, какво стана?

10.   отидох при другия и сега на моменти съжалявам много съжалявам защото не се променя и в краина сметка нешата са същите