Изостави ме бременна и се пренесе при любовницата си
Мисля, че историята ми ще Ви трогне, тъй като вярвам, че има много момичета на моето място. Ето я и нея:
Със бившия ми съпруг живяхме 6 години в Гърция, всичко беше ОК докато не започна да си идва на отпуск сам и винаги намираше оправдания да си идва сам до БГ. Така до 2012 докато си дойде в БГ и каза, че няма да се връща в Гърция, ако искам да се прибера и да живеем тук, а ако откажа се развеждаме. Такъв ултиматум не бях чувала никога, а той не си падаше по заканите и заплахите. Сякаш не го познавах. Останах сама, защото приятели ми казаха, че са го виждали с момиче постоянно, но той отричаше. Така останах 1 година сама без да ме потърси, нито пък подаде молба за развод, както твърдеше. Взе колата и половината пари и се върна да работи в БГ, за една година похарчи 20000 евро, тъй като ги бе инвестирал в бизнес с коли. Мина една година аз се поуспокоих имах работа, приятели и роднини, които ми помогнаха в трудния момент. Но ето, че една нощ ми се обади по телефона и аз му вдигнах. Плачеше и искаше да му простя и ме заплашваше, че ще се самоубие. Каза ми, че е много грешен пред мен и че не може без мен. И ето, че един ден се озова пред квартирата ни в Гърция, моли ми се да му простя и да се върнем заедно в БГ и да сме предишното семейство. Простих му и се върнах, забременях и разбрах, че отново има друга жена. Казах му, че знам всичко, но той само ме обиждаше и ме правеше на луда. Проследих го и го хванах с любовницата му в нейния дом очи в очи. Скри се и не се обади повече, търсих го, все пак бях бременна, но той ми бил обиден, че съм го следяла и ми каза, че не иска да ме вижда. Появи се на раждането на детето, след това идваше да вижда детето за кратко и пак си заминаваше. Разбрах, че живее с любовницата си, а все още сме женени. Така подадох молба за развод и се започна една война, със заплахи и обиди. Сега идва да вижда детето 2 пъти в месеца, но аз имам предложение за работа в Германия, където живее и сестра ми, но той не ме пуска да замина с детето. Какво да правя. Намерих добри адвокати, които ми обещават да направят всичко възможно да спечелим делото за съдебно заместване решението на бащата, но докато не стане не вярвам на никого. Дайте своето мнение и мислите ли, че ще успея. Правя всичко заради детето си, а той все още живее с любовницата си вече 3 години. Колкото и глупаво да звучи се надявах да се осъзнае и заради детето да му простя, но изглежда че онази, която му развали семейството му е по-важна. Срамувам се заради постъпките му, напълни ме с нерви и комплекси, но се надявам Господ да е справедлив и да се махнем с детето от тук. Благодаря Ви.

Коментари

51-51 от 51

56.   Няма неплатен обяд,
Каквото посееш това ще пожънеш,
Всичко се връща,
На лъжата краката са къси.
Търпение момиче,един ден и той ще страда,а детето му с право ще го заплюе в лицето,повярвай ми.Ти си гледай детенцето и падението на мъжа ти,защото докато е бил с теб е имал някакъв напредък,но с тази ще има тотален упадък.Ще дойде Видов ден...

51-51 от 51