Объркана
Здравейте!
Аз съм момиче на 19 г. и реших да споделя с вас моята история. Студентка съм първи курс. Първоначално бях доста притеснена от това, че в града в който уча не познавам никого. Та за мое щастие съквартирантката ми се оказа доста добро момиче. Една вечер решихме да слезем пред общежитието и да чоплим семки. Докато седяхме дойдоха двама момчета селските на моята съквартирантка-запознах се с тях. Единия много го харесах, докато не му звънна телефона (обади се неговата приятелка) били са заедно от 2 години. Така станахме приятели, постоянно сме заедно (от едно общежитие сме). Миналата седмица дойдоха две момичета на гости на съквартирантката ми и се налага ние с другата съквартирантка да спим в друга стая където да има поне едно свободно легло. И решихме да ходим при момчетата и да гледаме филм. Аз легнах до момчето което бях харесала и така съм заспала, сутринта отворих си очите ииии той ме гледаше! :О.. Така стана, че на следващата вечер пак трябваше да спим в тяхната стая. Легнахме си и той ме попита дали е имало някаква промяна в мен от снощи, абсулютно не очаквах такъв въпрос и му отговорих само с "НЕ". Та така започнахме да си приказваме и изведнъж той ме целуна, аз се дръпнах след няколко минути пак ме целуна, но този път не се дръпнах. Така продължихме цяла нощ- да си приказваме, да се целуваме. И от тогава всяка нощ спим заедно, но не и тая нощ защото той се прибра. Та въпроса ми е, защо като си има приятелка той предпочита да спи и да се буди до мен (не сме правили секс), защо ми се усмихва иронично, защо ме гледа влюбено? ! Може би не обича приятелката си, но защо още е с нея? Между него и приятелката му има-няма 50 м. разтояние, до съседното общежитие. На седмица два три пъти се виждат за час, но не и повече. Какво трябва на направя и да мисля незнам вече? Съвет моля. :) :*

Коментари

1.   той те харесва ти го харесваш, кави въпроси задаваш.
За приятелката му, не му пука въобще според мен, както на него така и на нея що се виждат толкова рядко. Предполагам че се виждат 1-2 пъти седмично за секс (мъжете имат нужда от това)
А в теб започва да се влюбва или вече е влюбен.
Ако почне да получава секс и от теб нацяло ще забрави "приятелката си".