Лоша жена ли съм ?
Здравейте мили хора знам че ще получа доста негативни коментари но съм готова само и само да се намери някой който да ми даде добър съвет.
Жена на 26 съм мога да кажа че изглеждам добре поддържам се и съм привлекателна. Но сякаш не ми върви с мъжете и вече започвам да се чудя дали грешката не е в мен. Мисля че съм доста страна в влюбването така да го кажем. Когато някое момче ме заинтригува и харесам започва само той да ме интересува започнели той да ми обръща внимание да се държи мило да ме търси да ми подарява цветя и край нещо се чупи в мене и аз вече не го харесвам и той започва да се държи още по добре и още по мило аз го избягвам и той пак продължава да ме търси моето отношение става направо безобразно казвам му че искам да ме само приятели и виждам в очите му че съм го наранила. Така става със всеки мъж който аз си харесам. Замислям се че съм изпуснала безброй прекрасни мъже който сега си имат семейства. Доста хора съм наранявала така несъзнателно и съзнателно.
Така стана и със бившия ми със който живеехме заедно в начало моето отношение ми беше просто безобразно с времето малко омекнах, виждах че с думи или действия го наранявах но пак продължавах той не издържа и се разделихме виждала съм го да плаче а той е човек с висока само оценка и достойнство човек с принципи и него много нараних и сега искам пак да сме заедно за да не съм сама. Моля ви кажете ми как да променя това в себе си има ли някое момиче тук с сходен проблем като моя защо така се получава не искам да наранявам хората за това се одърпвам от тях но колкото повече се одърпвам от тях те повече мило и драго дават да са с мене. Настина съм сериозна писна ми да съм сама или с човек който не обичам Писна ми искам и аз да съм с човека когото искам а не да се преструвам на влюбена. Последно време много ми натежава това моля за сериозни съвети, искам да се променя защото колкото хора съм наранила после двойно ми се върна не желая да е така. Ще съм благодарна на всеки който иска да ме посъветва

Коментари

1.   Според мен имаш проблем, които произлиза от нещо друго-не знам точно какво... Най-добре е да потърсиш помощ от психолог, няма нищо страшно или срамно. Трябва да поработиш сериозно върху себе си! Първата крачка вече си я направила-разбрала си, че трябва да се промениш. Това обаче не става от днес за утре, затова се обърни към специалист. Успех, мила!

2.   Като гледам колко неграмотно пишеш, не по различно ще ти е и мисленето, затова мъжете не се задържат при тебе. Мъжете много лесно усещат фалша на жените. Само чукачите не обръщат внимание, просто чукат и бягат. Помисли върху поведението си!

3.   Имаш един проблем-неграмотността ...замисли се !

4.   Мила, мисля, че трябва да говориш с психолог. На мен това ми прилича на защитна реакция. Сигурно в миналото са ти разбили сърцето и от тогава подсъзнателно те е страх да не ти се случи от ново и за това правиш всичко възможно да не допуснеш никого до себе си. Не знам дали съм права, но ако е така замисли се.

5.   Първото което ще ти кажа е, да се научиш да пишеш грамотно! Липса на каквито и да било препинателни знаци, направо е срамно!
От написаното си вадя извода че, си кучка! Попадал съм на момиче като теб. Каквото и да направех, винаги беше недостатъчно за нея. И до ден днешен е сама. Мисля че ако срещнеш някой като теб, и се държи по подобен начин. Тогава ще разбереш, какво им е на другите. Успех ти желая, никой не заслужава да е сам. Самотата е гадна ;)

6.   Знаеш ли защо, защото авторке ги получаваш удисват ти правят всичко за теб като кученца слушат и изпълняват а аз това мъж немога да го нарека интереса спада когато стане така, и съответно няма как да останеш с него като ти е станал безразличен или безинтересен.
Намери си някой който да поддържа интереса аз си намерих както казват мъжете, че бягаме от свястните и ходим при боклуците а после ревем къде са тия свястните, но това е друг въпрос.
Моята мисъл беше да намериш човек, който хем ще те глези, но и хем на моменти ще е по студен ще го търсиш, и ти не само да върви подир за*ника ти защото умръзва, но да знаеш, че както си я подкарала не е на хубаво.
Самотата е много по лош спътник отколкото тези с който си била а ако продължаваш така друго няма да те чака.
Промени мисленето си след това търси половинка, защото никой незаслужава да те обиква и вследващия момент да му кажеш, че не го искаш вече просто кофти е особенно за един мъж да прави всичко за една жена и да му бият шута нестава.

7.   И аз съм на толкова-26 год., като по малка имах подобни проблеми, не точно както се получава при теб.. може би до някаква степен. И аз още искам да съм влюбена, но явно за мен не е отредено и просто вече съм се примирила. Търси този който ще те обича а не обратното, ако не можеш така има вероятност да си останеш сама. Споделям мнението на останалите коментари по горе, оправи си правописа!

8.   Ако чакаш принца на белия кон. Нещото с голямо Н в живота си, то обикновено не идва, или по точно идва, но не както го очакваш. И аз съм на 26, нещото при мен се случи, но както винаги до сега се случи така както не очаквах. Това, обаче не означава, че не се радвам.

9.   Имам абсолютно същия проблем, опитах много пъти с всякакви мъже, но, уви, все същото.. вече се отвращавам от секс-а, а за любовта се примирих и гледам да не се обвързвам с никого, защото после ми е неприятно да ги отблъсквам месеци наред.. най-лошото е, че постоянно си сред хора, които те обичат, а се чувстваш съвсем сам.. но пък се свиква.. почти :)

10.   Според мен просто искаш мъж на място, а не мекотело. Имаш два варианта-да си харесаш някой с потенциал и после да го понаучиш какво точно се очаква от него, за да се запази привличането-можеш да му подхвърлиш разни книжки или просто да си говорите, може да е под формата на игра, а може да започнеш да се срещаш с друг вид мъже, мъжкари, а може и двата варианта. Имай предвид обаче, че такъв тип мъж е харесван много от много жени и той го знае, трябва да помислиш как ще го спечелиш, задържиш и тн.

11.   Според мен проблема е само в теб,замисли се за този мъж в живота ти който те е огорчил толкова,че сега наказваш всички след него.Аз бях същата,дълги години си харесвах момчета,винаги бях обедена,че съм силно влюбена,докато не се влюбеха и те в мен и след това ми ставаха някак банални и досадни.Първо мислех,че не съм намерила човека за себе си,този който ще може да задържи вниманието ми,но с времето осъзнах,че по този начин съм ги наказвала,дори избирах такива момчета,които привидно нямаха никакъв интерес към мен,после обръщах света за да са мои и когато ги получих разбира се губех интерес.Така наранявах тях,а и себе си.Аз лично осъзнах че чрез тях съм наказвала баща си,за развода,за това че един вид ме е изоставил :( Това че сега си давам сметка защо съм постъпвала тъка ми помага,за това моят съвет е първо да опознаеш себе си,погледни в най-тъмните ъгълчета на душата си,разбери се и най-вече да се приемеш такава каквато си.