Здраво хлътнала сам и не мога да спра да мисля за него!
Здравейте,

Незнам как да постъпя с него с него се познаваме от 3 години на сам но се виждаме доста рядко причината е аз живея в България а той в Турция!

Аз сам на 22 години а тай е на 32 гадини здраво хлътнала сам по него не мога да спирам да мисля за него мисля че и той ме обича много често си го признава!

Но въпреки това доста рядко идва в България да ме види той твърде много е зает работи за себе си и не прекъснато мисли за работа не знам до сега не сме се поговорили със него за нещо по сериозно не че от него очаквам нещо по сериозно но просто искам го до мен искам да знам че е само мой!

Не знам дали да направя това нещо?

Искам да поговоря с него и повече да не се виждаме със него знам че ши е доста трудно знам че ши изпитвам болката!

Защото не мога да спирам мислите си към него просто нямам думи и не знам как да постъпя с него твърде много сам отчаена и объркана тай е Турчин и аз сам Тюркиня.

Коментари

1.   Е,какво ви пречи да поговорите?Става и с телефонен разговор.Просто молиш левентът за един разговор,доста сериозен,срещате се,казваш си желанията и ако той иска-сватба.Ако не-друг ще срещнеш.

2.   Ще бъда директен и ще ти кажа от личен опит какво може би ще се случи занапред. Първо мисля, че трябва да говориш с него за да разбереш какво иска и дали твоите очаквания са оправдани. Ако се случи най-лошото ти предстои тежък период в който ще трябва да приемеш нещата такива каквито са. Колко време ще трае....зависи само и единствено от теб. Аз лично съм в такъв период от няколко месеца и усещам как нещата лека полека си идват на мястото. И човекът, който беше единствен за мен вече не е. Писва ти да те боли.
Не се отчайвай. Все пак ти описах най-лошия сценарии.:) Пожелавам ти успех!

3.   Ами щом и двамата се харесвате, не разбирам какъв е проблема да тръгнете :)

4.   Проблема тук че доста рядко се виждаме с него а пак има и още едно нещо не знам той какво мисли за връзката ни!