Споделена история от Тинейджърски

Липсва ми ужасно много
Здравейте!
Аз съм едно обикновено 16 годишно момиче. Имам си сериозен приятел на 18 от един град сме... всичко беше като една приказка, която никога нямаше да свърши. От тази година се преместих да уча в друг град. От там започнаха трудностите... Отначало ми беше адски трудно, едно че напусках мястото, на което бях отраснала... второ, че за първи път се отделих от родителите си. И нещото, с което все още не мога да свикна е - него го няма. Адски трудна и болезнена раздяла... макар, че всяка седмица се прибирам.. нищо не е същото. Липсва ми ужааааасно много, чувствам се зле постоянно. Плача почти винаги, когато се сетя за него.. чува ме се и по телефон и по скайп, но нищо не може да го замести. Стискам зъби от 9 месеца... имам още две седмици тук, а вече нямам сили за нищо, не мога да се боря.. изпаднала съм в адска депресия и не знам какво да правя... Той идва при мен, аз ходя... но.. не мога да обясня това, което чувствам.. боли ме толкова силно, че понякога си мисля, че ще се пръсна на парченца.

Благодаря на всички, които стигнаха до тук... имах нужда просто да споделя.. дори тук..

Моля, без обидна коментари от сорта : `Та какво разбираш от любов на 16`

Коментари

1.   Миличка, нормално е, когато обичаш някой, но пък вие не сте разделени, щом се обичате, изтърпи още малко, той ще си те чака, после пак ще сте си заедно:)Радвай се на това, което имаш, превърни го в една хубава емоция, а недей да страдаш все едно си го загубила:) Всичко ще бъде наред:) Успех и много любов ви желая:)

2.   Радвай се, че има толкова любов между вас. Няма по-хубаво и окриляващо чувство! Просто направете така, че след като цзавършиш или да учите или да работите в един и същ град, защото все пак нали знаеш приказкаат: "невидени очи се забравят".

3.   Всичко се преодолява, а и се вицдате на седмицата... първия ден, месец, дори година са трудни.. Приятелят ми живее в друга страна, аз какво да кажа като се виждаме на 3 месеца... Аз плача всеееееееееееки ден и не мога да променя нищо, почти 2 години сме заедно от половин той замина.. А да не ти казвам той колко ме обича.. Всичко си е до времето, не че спира да ти пука, спира да ти дреме, че те боли : )) Горе главата има и много по-лоши ситуации...