Аз ли съм най големия карък на тоя свят
Здравейте, накратко ще се представя, на 26 години съм, от малко градче, никога не съм имал късмет в личен план, всичките ми набори вече имат деца или стабилни приятелки, а аз съм сам, не отричам че съм имал връзки но всичко приключва за по 2 3 месеца, последната ми приключи на скоро, като разбрах че въпросната ме е използвала най нагло и ме лъгала, за жалост и приятели нямам, и от работа се прибирам директно в нас и така всеки ден, по принцип съм доста срамежлив и явно това ми играе доста лоша роля в личен план като цяло, а може би и външния ми вид, защото не съм някой красавец, доста пъти съм се опитвал да заговоря момиче, но просто не мога да намеря обща тема за разговор и се отказва тотално, и вече просто съм се отчаял тотално че ще си остана сам за цял живот, не ме бива и много в писането на такива истории както сами виждате, имам хобита който на повечето хора може да им се видят странни, като например гледане на анимета(не анимация), занимаване с компютри и прочие подобни неща, не съм дебел, но явно просто нямам никакъв късмет в нищо... честно казано ми се е искало по някой път да заспя и да не се събудя отново :) По принцип рядко влизам в тоя сайт, но ще оставя емайл за връзка ако някой случайно иска да се свърже с мен и е имал подобен проблем и го е решил успешно.

Коментари

1.   Моят съвет е да намериш подходящо занимание в което са включени повече хора и от двата пола :) нещо което и на теб ще ти доставя удоволствие :) така ще ти бъде по лесно да заговориш някоя жена още повече че за да е на същото място имате сходни интереси и доста теми на разговор. :)

2.   Наистина си карък! Дали най-големия... вероятно не, но си нагоре в класацията, защото иначе нямаше да направиш тези две неща:
1. Оплакваш се, че се смяташ за най-големия карък точно тук, където дори моя милост съм по-голям карък от теб (освен всичко описано от теб нямам никакви връзки до момента - дори разпаднали се, а и не работя).
2. Оставил си електронна поща в сайта, където надушват координати през девет истории в десетата и през девет коментара в десетия, а след това ги трият, защото... те си знаят. Моите теории за мотивацията им няма да им харесат. :)

3.   Виж какво, не знам колко си карък, ама като номер 2 и аз даже не съм имал връзка, та съм и девствен на 28, но това е друга тема, в която давах акъл на подобен 28 годишен, в раздела за секс, хаха. :D
Вземи да излизаш с други хора, които гледат аниме и са от тая субкултура, запознай се от някакви Фейсбук групи. Писал си, че си в малък град, което може би е плюс, понеже повечето се знаят по физиономии и можеш лесно да заговаряш момичетата, но не става ясно дали проблема ти е в заговарянето и воденето на разговор с тях, или че просто всички са ти безразлични, защото нямате сходни интереси. Не е нужно да сте еднакви на 100%.
При мен е доста сложно понеже също съм на работа и директно вкъщи, та въпроса със социализирането е труден, но се опитвам да си намеря някакви контакти. Не се отказвай, замисли се, какво друго обичаш да правиш и намери други хора, които го правят.