Нещастна съм
На 24 съм Страх ме е какво следва..
Наистина не знам как да почна Ще се опитам да бъда кратка

Като бях на 19 загубих майка си Бях шокирана от факта Загубих не само нея, но и себе си. Почнах да търся приемане, любов, разбирателство в неподходящи хора.. да добавя 7 годишния ми приятел ме напусна защото бил се влюбил в друга 3 месеца след загубата на майчето ми.
Някак си държах се заради семейството ми някак си Но всяка вечер ревях ..

Срещнах някакво момченце Благодарение на него леко успях да преживея мъката си колкото и да е невъзможо ... Както и да е с него не вървеше, защото беше от друг град, пак и мн често пътуваше за Чужбина

След 3 години така с него редки срещи
В един хубав ден се запознах с един мъж .. Бяхме доста голяма компания След седмица въпросния мъж ми се обади Искаше да пътувам с него в съседния град Казах Ок
От тая вечер насам до сега 4 години сме заедно Въпроса е че той си има дечица и жена Това го преодолях и все още съм с него

Но в момента съм адски нещастна!!!
Той ме задушава Ревнува ме ( бях споменала, че заради смърта на майка си изпаднах в много зли пътища ) - употребявах хапове, кока, пушех пиех .. Той ме спря от тия вредни навици Докато бях с него се виждах и с бившия ми Да, но как да приема един мъж на сериозно? Преби ме от бой като научи, че съм изневерила Твърди, че съм неговия живот че не може без мен Правил е куп полезно неща за мен, но това да ме бие да ме убижда ... Тежи ми много Всеки би казал остави го хахаха И аз искам, но той е доста влиятелна личност в Града Заплашва ме постияно

Не мога да имам прителки познати Като излезем никой не мога да погледна ... Не мога да опиша толкова подробно Просто долу горе това е историята ми

Изпадам от ското в нервни кризи от самота на никой не мога да споделя Нали останах без никой Дори да се сприятеля с някой мацка и се обажда и казва не и се обаждай Ние имаме проблеми заради тебе ...
На баща ми не мога да кажа , не искала да го разочаровам От скоро мисля дали да взема една шепа хапчета Дори да знам, че в грях

Не знам Не ми се живее такъв живот
Това не е живот

Благодаря За търпението ( това е една малка част от историята ми) възможно е да съм имала доста правописи Предварително се извинявам, но съм доста разтроена..

Коментари

1.   Нямаш бъдеще с този мъж, по своя воля си станала негова робиня. Преживяла си много негативни моменти и щом си устояла, значи можеш да вземеш живота си в ръце и да го изживееш нормално. А този, с жената и децата, който те бие и обижда, не считам за необходимо да коментирам.
Мечо Пух

2.   Събирай си багажа и бягай надалече. В друг град, друга държава, колкото по-далече, толкова по-добре. Насилието няма да спре, напротив - ще ескалира.

Дядо Торбалан

3.   И аз мисля да се махна Извън Бг някаде ..
Просто не се издържа ..
Не ме пуска никъде да излизам
Днес излязах на гости Явно е видял колата ми И веднага ми се обади да съм се прибирала
Аз съм силна Вярвам , че ще се оправя , но едиснтвенния изход е да се махна :(

4.   Дано да си успяла да избягаш.

5.   Слава богу родителите са ми живи и здрави попаднах на същата история като твоята моята е следната понеже обичам да давам съвети с един негодник много по голям от мен сме си писали поне един месец нямах намерение да се виждам с него бях на 16 а той на годините на майка ми заплашваше ме че ако не се видим ще дойде до нас и ще ми разкаже играта бил от Данс от страх се видях с него като го видях ми премаля беше грозен и отвратителен но продължи с заплахите приятелите ми не били стока щели да ме завлечат и беше тормозил един мой приятел мислеше че иска нещо от мен а ние сме само и единствено приятели накараме да плача с тези заплахи нее имало нищо м/у нас като секс нямах желание към него за нищо но заради заплахите ме караше да се виждам с него и трябваше всяка минута да му пиша смс така 1 год и половина продължи заради него съм се опитвала и да си режа вените нямах право на нищо беше ми казвал че ще ми следи тела с кой пиша и говоря обаждаше се на майка ми а това прекали границите Обичал ме и т. н ако не бях се отървала до сега да съм в психиятрия защото това ме съсипа нервите изкарвах си го на нашите макар че не бяха виновни от нерви дори съм искала сама да остана по цели нощи съм плакала и съм се молила да спрят тези неща и да са като един лош кошмар Благодаря на Господ сега всичко е наред намери си жена на неговите години защото отдавна му бях казала да ме остави намира и заради тази жена която е с него съм свободна обрущам достатачно внимание на нашите и не се карам с тях както преди извода е че аз съм си виновна и се получих доста от грешката си

6.   Дано си успяла, вече след толкова години да се стабилизираш. Надявам се да си щастлива ида си се измъкнала от капана на нещастието. За съжаление аз в момента съм нещастна и то не е от сега, чувствам празнота, нереализирани мечти, разбити мечти, сринат живот, объркан живот. Имам лоша съдба. От където и да погледна живота си виждам една развалина, провален човек и един боклук, който съм. Бог ми взе много, много и НЕ ми даде. Съдбата ми била такава. Възхищавам се на хора с правилен живот, подреден и щастлив живот.

7.   Нека поне, когато Бог е рекъл да са последните ми дни. Нека да ги изживея щастливо. Нека поне последните ми месеци, дни да ми доставят такова щастие, което през целият си живот не съм изживявала. ЛЮБОВТА, това е смисълът на и във живота.

8.   Няма да обеснявам колко на мен в някой моменти ми е било трудно и колко още мечти не съм осъществил,а и не съм особено близо за да не се правя на интересен,но никога не се отказвай номер 7.
В действителност има един особен момент в който трябва да проявим особена твърдост особено ако мечтите ти са по големи.
Смятам за мотивиращ за мен фактът,че това са го казвали хора постигнали неща наглед за тяхната ситуация невъзможни.
Вярвам в теб,така както и във всеки българин.

9.   Момиче чуваш ли се какво говориш? Докладвай този психопат в полицията и потърси подкрепа от близките ти. Бягай с 300!!!