Споделена история от Здраве

Постоянен шум в дясното ухо
Здравейте,
От 1-2 месеца имам постоянен шум в дясното ухо. Вече се страхувам да не е някаква болест... Чувствам, че все едно имам някакво звънче в ушите. Просто ужас! Нетърпимо е!
МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ! ПРОСТО ВЕЧЕ НЕ СЕ ТЪРПИ! АКО Е БОЛЕСТ, ИМА ЛИ НЯКАКВО ЛЕЧЕНИЕ И КАКВО Е ТО?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Всичко се случва в ума ти! И на мама така нещо и бучеше в учите обаче се оказа че всичко се случва в ума ти... Знаеш ли най-добре отиди на психолог. Дано да не бъркам но мисля че нищо ти няма. Но си отиди на психолог де... за всеки случай. Дано съм ти помогнала :)

3.   Отивай на отоневролог и унг доктор, колкото си може най- рано!
Причините могат да са много, най- безопасните са възпаление на ухото, много ушна кал, дефицит на витамини, минерали или просто Тинитус, отоневролога ще ти каже. Ако ти каже, че в ухото няма проблем, отиваш да си правиш изследвания на главата. Помисли дали напоследак си слушала силна музика или попринцип слушаш, дали работиш в шумна среда или наскоро е се е появил някакъв силен спонтанен шум. Шум в ушите, често може да стане от това, също така от продължителен стрес и напрежения, от измръзване на главата, скованост и болки във врата и гърба. Но причината може да е по- сериозна! През това време първото, което можеш да направиш е да пиеш някакви билки за отпускане на нервната система,не пий и не пуши, това засилва шума.
Ако чувстваш, че сякаш ушите ти са запушени, пробвай упражнението Валсалва Мениер по 40 пъти на ден, за да видиш дали ще се огпуши, още повече се отпушват, докато надуваш и преглъщаш едновременно.

4.   Отивай на лекар веднага! Не искам да те плаша, но е важно да го направиш. Успех!

5.   Иди на ушен лекар, той ще ти каже какво да правиш.

Вярна на себе си.

6.   Здравей!
Напиши в YouTube get rid of tinnitus subliminal.
Желая ти успех!