Споделена история от Здраве

Фотоепилация или лазерна епилация?
Здравейте! Момиче съм. Въпросът ми е следния: Тъй като имам мустаци (мъхчета) реших ги махна, но не искам със пинцета или кола маска или други процедури, а реших да е фороепилация или лазерна епилация.Според Вас кое е най-ефикасно и дали наистина има резултат и най-вече заслужава ли си ? Надявам се на сериозни мнения и коментари по темата и нека да споделят момичета , които са пробвали и да кажат какъв е резултата!
Благодаря Ви предварително! :)

Коментари

1.   Според мен с лазер. Фотоепилацията е по-рискова за кожата.

2.   Заслужава си. Фотоепилацията няма да има резултат, ако косъмчетата ти са по-светли.

3.   за лазерната мога да ти кажа че процедурите са доста ..над 5 със сигурност като всяка струва 50 лева ..моя колежка имаше косми по брадата и шията и ходеше да и ги махат но едно че са много процедурите ..излиза скъпо и резултата е минимален ...ти си прецени има ли смисъл

4.   Доволна съм от фотоепилацията на тази област-горна устна! И въобще няма наранявания или дразнене на кожата и цената е като на кола- маска почи!

5.   В никакъв случай лазарна епилация за лице, НИКОГА. Лазара е много подходящ за др. части от тялото, но не и за лицето, където той стимулира скритото окосмяване. Така ще махнеш мъха над горната устна, но ще ти излезе по бузите. Така че, момиче не използвай за лице лазерна фотоепилация, моля те. Както казах за крака, ръце и др. няма проблем.