Споделена история от Здраве

Здравейте на 18г. съм не съм болен от нищо 100%, но имам един малък проблем сърцето ми бие силно и ми треперят ръцете
Здравейте на 18г. съм не съм болен от нищо 100%, но имам един малък проблем сърцето ми бие силно и ми треперят ръцете (което не е постоянно де но се случва много често) защото много пуша пия кафе и често съм под стрес също така и не се храня много здравословно. Дайте съвет как да се мотивирам да оправя нещата, че ми писва поне някаква насока напълно съм се отчаял чета постоянно че трябва да съм позитивно настроен и тн.. измислил съм някакъв план но все пак няма да е лошо и вие да подскажете нещо особено ако някой страда от същия проблем... ще съм ви много благодарен.

Коментари

1.   Здравей!Моят съвет е да релаксираш от време на време . Вглеждай се в малките неща които те правят щастлив!Ако си имаш гадже гушкайте се ще видиш колко е успокояващо ! ;)

2.   Стой далеч от стреса Не пуши и пий толкова кафе!
И мн ясно че ще трепериш с такава еисока доза никотин , че и не хапваш Какво искаш ти

3.   Човече, аз ще ти дам мотивация. Отиди в болница за сърдечно-болни, например `Света Екатерина`, ужким на свиждане и виж хората, които лежат там жълти, едвам вдишали глътка живот след сърдечна операция. Това ще ти е стимула.

4.   Човече, аз ще ти дам мотивация. Отиди в болница за сърдечно-болни, например `Света Екатерина`, ужким на свиждане и виж хората, които лежат там жълти, едвам вдишали глътка живот след сърдечна операция. Това ще ти е стимула.
Че ще стане такъв ли му е стимула :D

5.   Здравеи аз съм момиче на 21 години, преди 5 години отидох да ми правят всякакви изследвания, защото и при мен нещата бяха такива и още са. Пулсами в нормално състояние е 120, а като се развалнувам се качва на 160... дълйи се на лека вдлъбнатинка на сърцето, която не е опасна 5% от населението го имат, треперя вин аги, но се свиква.... макар 4е понякога отка4ам като ми се качи в гърлото сърцебиенето.... гледаш да си спокоен, без цигари, без кола, кофеинови напитки и задължително без никакви НАРКОТИЦИ. И все пак отиди на лекар да ти направят ехограх на сърцето.
д3с

9.   Бе човек ти навреждаш така на сърцето си не е много хубаво ОСТАВИ ВСИЧКИ ОТРОВНИ НЕЩА, КОИТО ТИ ВРЕДЯТ НА ЗДРАВЕТО кво ако не пушиш да не би да умреш само дето си даваш парите за отровен дим както аз го наричам и с кво ще ти помогне това?? Аз съм голяма на 25 нито пуша нито пия кафе а за наркотици - забрави като ходя на кафе с колежки пия сокче съвсем сериозно!!!