Споделена история от Здраве

Контратубекс, Цикапласт или нещо друго?
Не знам дали точно тук е мястото или в "Тийнейджърски", но да помоля за нещо. Имам акне от няколко години. След употребата на последните препарати, ми остават белези. Моля, дайте съвет как да ги премахна. Белези ли са тези червени петна, които остават след пъпките и не изчезват... Какъв препарат ви помага или ви е помогнал?

Колебая се между Контратубекс и Цикапласт. Какво ще кажете? Помагат ли?

Коментари

1.   Аз съм ползвала само Контратубекс и съм много доволна. Но се иска по продължително ползване.

2.   Не искам да те разочаровам, но лично на мен Контратубекс изобщо не ми помогна, а имах подобен проблем. Бих те посъветвал/а да се консултираш с дерматолог! Може би именно той най-добре ще отстрани" дефектите" и ще се справи с проблемната кожа много по-успешно от колкото някакви наизустени от аптеката мазила. Успех!

3.   Благодаря Ви!

4.   опитай термална вода... можеш да прочетеш в интернет за какво я ползват хората... на мен като ми излязат пъпки и после седят кат петна по лицете ми и мн трудно се скриват но сега започнах с термална вода и мисля че ми се отразява добре

5.   Благодаря №4, ще опитам!

6.   Контрактубекс е най-доброто лекарство за белези! Определено взимай него! Нскоро ми оперираха ръката и имам 33 шева. Раната е дълбока, но въпреки това вече има ефект! ПОМАГА НАИСТИНА! Мажи се постоянно! Единственото лошо е, че се бели самото лекарство после, но нищо. Лесно се маха! Упсех

7.   Благодаря №6. Ще пробвам с Контратубекс.

8.   Майка ми роди със секцио и си мажеше корема (белега) с Контратубекс след раждането! И ма мен ми го дава от време на време, но с друга цел: за петна по лицето, зачервяване след кола маска. Между другото хората едно време не са били глупави като са се мажели със суров лук по лицето против зачервяване и подобни.