Споделена история от Здраве

Спонтанен аборт
Здравейте!

Страх ме е да забременея, колкото и странно да звучи, поради това да не стане спонтанен аборт.
Много ли е страшно това, боли ли, тече ли много кръв?
Дано да не се случва.
Моля за мнения!
Благодаря!

Коментари

1.   Кръвта се лее като из ведро. От толкова притеснения нищо чудно да абортираш. По-спокойно го карай. Прочети приказката за нероден Петко. Твоята работа е същата. Рибата още в морето, а ти се тюхкаш, че ще изтървеш тигана на пода в кухнята, докато я пържиш. Я, се дръж малко.

3.   Не знам, но да знаеш, че раждането също доста боли.

4.   Миличка, ако го искаш (дете/деца) не го мисли.
Няма по-страшно от това да не се престрашиш да опиташ. Живота постоянно ни ппднася изпитания, и всеки носи своя страх. Без да се изправим пред него, не сме постигнали нищо.

След като те притеснява, следи си бременността на кратки интервали. Ходи ма 3D, чести прегледи.

5.   Не се страхувай, не при всички става, макар и аз при първта бременност се чудех дали е живо, но всичко мина добре.

6.   Не прави аборт НИКОГА

7.   Човек без да се обиждаш ама не си добре. Как може да си мислиш такива неща. Смисъл разбирам да те е случвало преди та да се страхуваш ама нашата още не е забременяла и се притеснява.. Тцтц...

8.   Аз родих преди 2 месеца. Вече съм чисто нова, но да знаеш раждането ааадски боли... нечовешко е. С епидурална упойка обаче е супер... после лохиите са гадни и епизиотомията.

9.   Номер 8, нали си била с епидурална упойка? Как така те е боляло тогава? Защо се наложи епизиотомия? Тя за колко време заздравява? Можеш ли да стоиш? Предварително благодаря за отговорите.

10.   Мило момиче, не се притеснявай предварително. Ако много искаш дете, ще забременееш. Не мисли за спонтанен аборт. Всичко ще е наред, ако си спокойна. Успех!

11.   Мило момиче, не се притеснявай предварително. Ако много искаш дете, ще забременееш. Не мисли за спонтанен аборт. Всичко ще е наред, ако си спокойна. Успех!

13.   Момиче, ако много искаш да имаш деца, ще видиш, че колкото и да боли, болката си заслужава като видиш малкото ангелче в ръцете си!