Споделена история от Здраве

Постоянно съм гладен?
Здравейте, пиша тук, за да попитам дали е нормално непрекъснато да ми се яде? В състояние съм да ям каквото и да е цял ден без спирка. Прекарах една диета два месеца и свалих 8 кг. но сега едвам се сдържам да не нагъвам всичко, което ми се изпречи пред погледа! Дайте моля ви някакви идеи как да преодолея тоя нечовешки глад!

Коментари

1.   Има една болест вълчи глад, виж в гугъл за нея, може и това да е, или просто тялото ти се мъчи да набави загубените вещества

2.   Дай повече данни на колко си години какъв пол? Колко толкова пък ядеш? Няма как някой да прецени състоянието ти ако поне това не знае. За всеки е разлино искам да знам колко според теб е много? Колко хамбургера например. Ако си в пубертета 12- 20 годишно момче е нормално да се храниш доста. Имам 14 годишно момче яде по 4-5 големи дюнера на веднъж а е слабичък като вейка. Просто расте а това е нормално. Също кажи височина и килограми.

3.   Момче, ако си с много наднормено тегло, събери пари за стомашен байпас. Няма как иначе - много хора го имат това, на Запад е цяла епидемия - мога да се обзаложа, че се храниш с удоволствие с полуфабрикати, в МакДоналдс, Дюнери и ко., че обичаш сладко и не можеш без него...
ти дейстително си се докарал до зависимост и ако не престанеш, няма да живееш дълго.
Ако те е страх от байпас на стомаха, може първо да си сложиш балон, не е скъпо - изчезва чувството за глад и ставаш нормален човек... Ако е вярно това, което описваш, ако тежиш над 1оо - 150 кг в зависимост от височина, за теб е късно за каквато и да е диета! Няма да се справиш сам, интересувай се за операция - байпас на стомаха или за неоперативна намеса - балон в стомаха!

4.   на 14, 53 кг. и съм момче (авторът)

модератор - моля, пишете на кирилица!

5.   авторе, ти си слаб бре - сега ако ни издадеш и височината си....

най-вероятно просто растеш, 2 е права - ей това е... блазе ви на момчетата. Но гледай да се храниш все пак здравословно - не прекалявай с дюнерите.

По мое време България беше в много голяма криза (не можете и да си представите какво беше през 97-ма) и мой приятел имаше стрес с родителите си, защото омиташе по 2 хляба минимум на ден, а и хляб нямаше, и пари да си вземеш... само искаше да яде, непрекъснато просто...
Аз като момиче нямах чак такава дълга фаза, но и аз лятото бях на лагер и не ми стигаше яденето (все на твоите години бяхме) - всички като вълци някакви - нямаше игра, нямаше плаж - цял лагер вълци в търсене на нещо ядливо (хляб нямаше, парите, които ни ги бяха дали нашите в началото се бяха стопили от инфлацията - над 1000% и не можеш в края на лагара и една вафла с тях да си вземеш)... намирахме мухлясали кроасани, чистехме и ядохме, абе луди години....
и така си ги спомням - вечено бяхме гладни...
сега правя диети даже за да съм финна, ама такъв глад като тогава не познавам - не че сме гладували, просото не ни смогваха да ни нахранят, само искахме да лапаме....
ти си си добре, сега ако имаш и ядене у вас - си щастливец! Лапай! (мери се на вратата, колко растеш, сам ще ше очудиш, какъв си смърч и как си се извисочил)

6.   Автора нормално е на твоята възраст и аз надебелях много, но после се издължих и сега ям квото си искам и съм си 1, 90 80кг така че ти си в началото на пубертета яж си полезно е познавам много хлапета, които бяха пълни като деца, а сега са супер батките не се бои.