Споделена история от Здраве

Киста на опашката
Здравейте! От около 20 години се боря с киста на опашката/опашната кост. Оперирана съм няколко пъти, но мястото все така рецидивира. Искам да попитам за някакво алтернативно лечение? Билки, диети, хомеопатия.... и каквото още се сетите. Понякога болките са доста силни. Мога ли да умра от това?

Коментари

1.   Вече има няколко теми с това заглавие. На всичките съм коментирал личните ми наблюдения. Докато си пълниш редовно организмът с токсини и канцерогени тоя проблем все ще си стои. Особено опасни са електронните цигари, тютюна, колата, некачествените и тежки мазнини, чипсът, алкохолът особено некачествен и в големи количества и всякакви други мръсотии попадащи редовно в организмът. Наблюдавай коя храна как му се отразява. Отделно, мястото не трябва да се излага на топла вода, затова като се къпеш там минавай с хладка иначе се раздразва. Избягвай също изкуствени материи дрехи там. Като прием на храни съветвам пиене на зелен чай на листа и салата поръсена със скилидки чесън нарязани на шайби. Не е лошо и да си направиш обезпаразитяване на организмът примерно с билкови капки, защото има сериозна теория, че паразитите са отговорни за голяма част от туморите.

2.   Не са ти сполучливи операциите ,защото докторите ти са били некадърни
Ако те изчистят добре няма да има помен ,но явно не го правят

4.   Съгласен съм с номер 2. Сестра ми беше оперирана от същото нещо преди доста години и не съм я чул да се оплаква след това. Намери адекватен специалист, който да си свърши работата като хората.

5.   Здравей,пробвай с биоенерготерапия.

6.   Аз се оперирах два пъти. При едната операция махнах самата подутина, а при другата ме изчистиха отвътре(изрязха един вид нещото) . Втората операция не боли, с упойка беше, стоях 3 дена в болница и се прибрах, вече 3 години нямам и помен от подутини и глупости.Мой роднина обаче не си е правил втора операция само си маха като му избие и това му избива през период от време. Би трябвало лекарите да са ти предложили втората операция, тя ще ти реши проблемите в бъдеще, не се страхувай, според мен е по-добре да се реши всичко веднъж отколкото да се появява през период от време и да боли!