Споделена история от Здраве

Полудявам ли
Здравейте, бременна съм, бебето е дълго чакано и планувано. При посещението ми при гинеколог седнах на гинекологичния стол и като ставах нещо ме намокри по крака, обърнах се и видях голямо петно от бяло течение на стола, което съм сигурна че не е мое... От тогава реших, че може да съм се заразила със спин, не ям, не спя, чета цял ден в Интернет за симптомите, сънувам че си правя тест и е положителен и решавам, че сънищата ми са пророчески, защото ми св е случвало да сънувам нещо и то да се сбъдне... Не мога да се радвам на бременността си, с мъжа ми се караме заради тая моя психоза... Моля ви кажете, мислите ли че ако чуждия влагалищен секрет ме е докоснал по половите органи мога да се заразя с хив?

Коментари

1.   Я не се филмирай, отиди на лекар, ще ти помогнат!!! Ще психясаш, докато се роди бебето!!!!

2.   Невъзможно е.
Излез от психозата колкото се може по-бързо, защото и моята майка е била в някаква си депресия като е била бременна с мен и аз страдам цял живот заради това. Не го причинявай на детето си.

3.   Лекувай се веднага! Нешо ти има момиче!

4.   По думитети виждам че имаш черна магия,срешу 20лв я махам!

5.   Малко вероятно е! Успокой се! Дяволът си играе с теб. Няма нищо. Утре е Неделя, помоли се в църквата!
Късмет!
М 32

6.   Просто си пусни тест. И си смени гинеколога.

7.   Съзнанието ти си играе с теб, подтикнато от бушуващите ти хормони.

Не, не си болна от СПИН, но ако психозата преминава всички нормални граници, пречи на общуването с мъжа ти и го осъзнаваш, отиди при друг добър специалист, обясни подробно какво те тревожи и го обсъдете. Ако те препрати към психолог, съветвам те да намериш такъв (може да консултира и онлайн). Поговорете, може и няколко пъти. Така съзнанието ти ще осъзнае защо прави това, което прави, и как сама да си помогнеш.

Всичко ще бъде наред. Прегръщам те!

8.   Ако те е намокрило по крака и нямаш отворена рана там няма проблем, дори и да е имало ХИВ в секрета.

9.   От авторката - направих си тест отрицателен е. Благодаря на всички.

10.   Първо, това най вероятно е бил крема за ехограф, а не секрет на друг човек.
Второ дори и да е било, няма как да хванеш спин от секрет на крака.
Трето през бременността се правят 2, или 3 кръвни теста като изследванията включват хив. Ако лекарят ти не е коментарал това с теб, е просто защото изследванията ти са ок.

11.   Да не си се загледала прекалено в "Откраднат живот" този сезон? И как пък реши, че е точно Спин? Прегледай се за Спин щом искаш и да си спокойна.

12.   До 10

Правят се, ако си ходила на лекар ... има и такива, дето не ходят.