Споделена история от Здраве

Проблем с пикаенето
Не мога да се изпикавам напълно. Малко след като започна да уринирам, спирам и не мога да продължа, въпреки че усещам, че ми се пикае. Ако после изчакам известно време и отново отида до тоалетната, успявам да изхвърля пак някакво малко количество урина. Проблемът дойде преди около 2 години и оттогава ме тормози. Трябва да посещавам много повече пъти тоалетната, пречи ми на съня, неприятно е. Моля някой да ми помогне.

Коментари

1.   Трябва да посетиш уролог, няма какво да чакаш

2.   Това е цистит! Пий чайове!

3.   Виж си простатата!

Братн.

4.   Потърси упражнения за тазовото дъно или напиши на английски pelvic floor stretches и ще ти излезе всичко

5.   Здравей, имам същия проблем. Все едно чета за себе си. Аз пикая супер често мога на ден да ида супер много пъти по малка нужда. Изпивам една чаша вода и веднага ми се ходи. Бях на уролог,каза,че бъбреците ми са наред , работят бързо , по -бързо от на останалите и затова ходя толкова често. Иначе и на мен се е случвало така да усещам ,че ми се пикае , но да не мога да се изпикая и е ужасно. Съветът ми е да посетиш уролог , също така да пиеш билкови чайчета и много важно е да се обличаш ,да не ти е гол кръста , също да не стоиш на течение. Успех дано ти мине скоро и да си добре.

6.   Отиди на уролог, за да разберете дали не е станало нещо повече от цистит. Страшно е ако е пиелонефрит, но останалите неща се лекуват. Мога да ти препоръчам чай от червени боровинки - лекува цистита успешно, също и чай от липа. Допелхерц за уринарен тракт също помага значително и е точно, за да изхвърлиш цялата урина. Пий много вода, за да може ако е някаква бактерия да се изхвърли. Успех!

8.   И аз така, от близо 5 години и вече се чудя дали не е за постоянно вече. Мен пък ме водиха къде ли не, уж нямам нищо, всичко наред с бъбреци и т. н., , само ми казаха че стената на черния ми дроб била удебелена, не знам има ли значение това и накрая родителите ми спряха защото си мислеха че не ми е наред главата, и ми взеха някакви хапчета, където уж "ще спреш да мислиш за това". Да ама не стана. Ще пробвам със съветите от по горните коментари. Ако някой се сети още нещо ще ми е полезно и на мен.

И авторки, побързай и прави нещо, недей да чакаш! Успех!