Споделена история от Здраве

След изкарване на Covid 19...Болки в областта на сърцето,помогнете
Хора жена на 65г. съм скоро преди около 2 седмици ми мина карантината, прекарах много тежко корона вируса и сега имам болки в областта на лявата гърда, пробуждане в сърцето, да ли се дължи на последиците от корона вируса, дъщеря ми също го прекара, но много по-леко само с загуба на обоняние и след това и тя имаше същите пробождания за около 2 седмици, аз прихванах от нея, да се обърна ли към кардиолог, това дали е моментно и ще минели, при вас как протече короната и някой случили се нещо подобно?

Коментари

2.   Отивай на доктор. Аз съм на 31, вдигнах кръвно и сега пия по 1/2 хапче, поне зимата. Доста коварен вирус. По-добре да пиеш още някое хапче, ако имаш нужда, да си проследиш състоянието, каквото и да е то, отколкото да се случи нещо кофти. Не, че е задължително да се, но е възможно.

3.   Направление от личния лекар и директно на кардиолог да ви направи ехокардиография

4.   И аз съм така. На мен ми казаха, че имам невроза и фиброза, което е засягане на някой нерви и, че от корона вируса се е получило това. Казаха ми, че се лекува и няма нищо притеснителни. Изписаха ми хапчета, пия ги вече 10 дена и сега е добре, няма я болката.

5.   Ето затова тоя сайт е на 80% безсмислен.
Хората задават въпроси свързани със здравето в сайт, анонимен, изпълнен с хейтърски коментари в много на брой теми, модераторите не смогват да публикуват, одобряват теми и коментари и се чака с дни за да ти одобрят коментар или тема (ако изобщо я одобрят)...
получаваш не един а 10-15 съвета по даден въпрос и човека публикувал темата остава объркан, ако не и повече от объркан.

Вместо да хване и да иде на лекар, щом има въпрос относно здравето му... не знам. Шантава история.

Добре е да премахнат тая категория "здраве" че много хора могат да сгазят лука искайки съвети от анонимни читатели, вместо да си отидат при личния лекар (както си му е реда) и да поискат от него съвет.

И 98% съм сигурен че авторката е чакала поне 1 ден до одобряване на темата и погледнете че 4 дена е чакала (почти цяла седмица) до първия коментар, който е... отивай на доктор.
НЕ БЕ, Иди на Ветеринар.

Нормалнооооо че трябва на доктор да отиде.
Тя докато е чакала да й одобрят темата и за коментари да чака, да е отишла отдавна на лекар, още на следващия ден, след написването на тая тема.

Ето за тоя проблем говорех....