Споделена история от Здраве

Детенцето ми страда
Много ми е трудно. Пред очите ми детенцето ми се инвалидизира. Още няма диагноза, но двигателното му състояние се влошава всеки месец. Пада всеки ден, трудно ходи, трудно изкачва стълби, не може да тича и кляка. Пускаме генетични изследвания, обикаляме болници, но няма диагноза. Има дни, в които едва издържам. Едва успявам да не показвам пред него, че съм отчаяна. Всеки казва: "Вярвай! Мисли позитивно!" Този, който ми го казва, неговото дете е здраво, моето спира да ходи пред очите ми. Моите познати ми се възхищават на силата, само аз знам колко ми е трудно да се усмихвам, когато ми се иска да креща. Пиша и плача без глас, да не ме чуе и да дойде да види, колко ми е трудно.

Коментари

1.   Знам, че няма думи, от които да се почувстваш по-добре. С цялото си сърце ви пожелавам здраве и кураж. Бъди силна!

2.   Имало ли е някога кърлеж? А може да и да е имало около косата и да не сте забелязали. Те се откачат след време. Направете тест за кърлежови инфекции, ако все още не сте.
Ж

3.   Съжалявам много...живота понякога е много несправедлив и жесток. Бог да е с вас!

4.   Първа детска консултативна клиника в София.Потърси и там ще те насочат.Успех.

5.   Свържете се с организации с деца с подобни заболявания. Така ще имате подкрепа и може да се окаже, че могат и с диагнозата да ви помогнат. Детето ви може да не вижда, но усеща вашата емоция и вибрация. Освен това е много важен подхода към него. Гледах изоставено дете, което едва дишаше с кислород и диагноза, че това ще бъде до края на живота, дадоха го в приемно семейство, след година детето тичаше из двора им, мили, възпитани хора, които го мотивираха и подкрепяха. Гледах и друг случай на българско дете с увредена мускулулатура, не можещо да се храни, потресаващи снимки и как след осиновяване в чужбина това дете просто се променянаше много бързо, само от грижата и отношението. Затова поработете в тази посока, болестите идват в си голяма част в първите години от майката, страхове и т.н. и това е доказано, затова начина ви на мислене е много важен. Да тежко е, но влагайте енергията си да се борите. Проверихте ли за диагноза в Турция, нивото им е едно от най-добрите в света. Обърнете се към хора минали по този път. Имате ли диагноза ще може да търсите лечение и решение. Помолите близки и познати владеещи други езици да търсят по въпроса информация, решение някъде там има. Всичко ще се оправи, 50 % диагнозата е как ние приемаме и представяме заболяването. Дела, борба и не се подавайте на негативен, мрънкащи хора, тйфкащи се с тъмни сценарии. Господ Бог да е с вас!

6.   Чела съм за подобни случаи, в които причината е неусвояване на витамин В12 или Д. Но лекарите не се сещат за тази причина.

7.   Направете изследване на нивата на В12 в тъканите, симптомите са точно такива.

8.   Докато се установи причината му правете вани (или корито) с магнезиеви соли, ще му се отразят много добре, а дори може да е сред основни причини за състоянието му.
Ако има някъде по тялото разранена кожа, магнезият ще му щипе там.
Архимандрид Христодул- потърси този поп!
Не съм религиозна, друго е (според мен) което се случва, но това е без значение, проучи за този човек и се свържи с него ако прецениш.

9.   Не знам каква е причината, но сърдечно се надявам детенцето ти да се оправи и да е както преди! Представям си какъв ужас е това за една майка.Само Бог може да направи това чудо! Само се моли и вярвай!

10.   Съжалявам, че детенцето се мъчи така. Пожелавам ви късмет и пълно възстановяване !
Къде сте преглеждали детето, от колко време е болестта му?

13.   Търсете добри лекари, ако може и в чужбина. Желая ви детето да оздравее.

14.   Не знам дали съвета ми ще ви е от полза но има един лечебен извор в Велико Търново, който се е отворил след като кръста на църквата е паднал на земята и имало много излекувани от водата. Другото което ми идва на ум е да пиете хранителни добавки с витамини и минерали за сила, но не знам дали няма да му навредят.

15.   Бог ще ти помогне, заради детенцето бъди силна! Успех и здраве!

16.   Докторите разглеждали ли са възможността за мускулна атрофия?
Много съжалявам за детенцето Ви.
Наистина вижте всички витамини и минерали свързани с костите и мускулите като витамин Д3, магнезий, цинк и тн.
Също се сещамм, че имаше такъв случай в предаването по МТВ "Teen moms". Имаше майка с 2 момичета близначки, Али се казваше болното, но в течение на годините след лечение и рехабилитации мисля, че се оправи. Може да потърсите случая.
Молете се на вселената, изпращайте позитивни мисли, колкото и нелепо да звучи, всичко в света е енергия (позитивна или негативна) и се надявам да ви споходи позитивната.
Относно лекари. да, може би чужбина е добър вариант.