Споделена история от Здраве

Добри ортопеди
Здравейте, от няколко години имам проблеми с коленете - артроза, два скъсани менискуса, артроза на капачката. Обиколила съм доста ортопеди, но не всички, разбира се. Получих доста различни мнения.
Главният ми проблем е, че 6 м. след операция за премахване на част от скъсан менискус, коляното ме боли, особено нощем. Вече не искам да пия нестероидни противовъзпалителни, имам хилаурон в коляното, пия колаген Флексус бустер, но като че ли нищо не помага. Направо се отчайвам.
Била съм при Тони Георгиев, Владимир Русимов, Ивелин Костадинов, Любомир Атанасов, а операцията ми беше при Джимша Джеймс. Хубенов и Мазнейков силно не ми ги препоръчват препатили. Обмислям консултация с Марин Бенкин, след препоръка от колежка. Следващият месец се надявам да успея да отидам в Плевен при Халдваджиян.
Моля да споделите вашия опит при подобни проблеми и кой ортопед как ви е помогнал - и как, разбира се.

Коментари

1.   Първо не пишеш от кой град си. Предполагам че зависи от годините но и операцията може би не ти е направена както трябва ,а за име проф.Ставрев в Пловдив.

2.   Венцислав Димов препоръчвам с две ръце. Топ 3 в Европа. Хората го боготворят. Страхотен професионалист и човек.

3.   Венцислав Димов оперира майка ми, когато всички други казваха, че не подлежи на поправка състоянието й - много добър професионалист, изключително благодарна съм му!