Споделена история от Здраве

Извит пенис
Здравейте! Имам проблем! На 20 години съм и пенисът ми е извит на долу и то не малко. Някой може ли да сподели дали е имал същия проблем и как се е излекувал? , Казаха ми, че единствено операция би ме оправила. Дали е правил някой операция и колко ефективна е тя? Ще съм благодарен, ако получа сериозни отговори!

Коментари

1.   Първо кажи откога ти е извит. Щом казваш, че си на 20 не може да си го забелязал сега. Иначе това е нещо нормално и трябва да се успокоиш. Моят пенис е извит на дясно и е така от пубертета. Аз съм на 19. Преди години много се бях притеснявал, че ми има нещо. Четох в интернет всякакви неща, включително за операциите. Големи глупости като цяло и нищо полезно. Само ме наплашиха. Всъщност се оказва, че повечето хора са с извит пенис. Можеш да си пуснеш някой порно клип, сам ще се увериш. Докторите допускам, че въобще си нямат и представа какво говорят. Не ти е нужна операция. И все пак колко точно е извит? Създава ли ти проблеми?

3.   Семеина жена на 36г това според мен ти е голям плюс.

4.   От автора: Явно няма никой минал през моя проблем.

5.   До номер 1: Винаги е бил така. Знам какво е нормално изкривяване. Моето е малко в повече. Доста съм притеснен. Може би ще се наложи операция, но не знам какво в ефективна. За това исках да разбера дали някой е минал през тази операция.

7.   От номер 1 до автора

Кажи колко градуса е. Моето изкривяване повярвай също не е малко. Или просто кажи дали ти създава проблеми. Пречи ли ти? Аз например мастурбирам само с лявата ръка...

8.   Аз също съм с подобно, но нагоре. И за разлика от нещата които чета в интернет, моя не е изкривен някъде по протежението а по-скоро от основата седи изкривен. Когато съм прав и максимално възбуден, може да сочи и тавана. Бях пускал подобен въпрос два пъти преди време, но някои модератор е решил, че съм на кеф да се базикам със половите си органи и не ми го одобриха. Не знам дали е заболяване или нормално си е така, но ми се струва повече пт нормалното. И не, до сега не съм имал жена която да питам какво мисли по въпроса.

9.   Авторе, как да преценя като не съм го видял. Покажи, качи снимка. Не се притеснявай. Студент съм по медицина 4 курс. Преглеждал съм момчета така че не се притеснявай. Но за по точна диагноза трябва да го погледна. Мъж на 25 години!
Пиши на лично

10.   До номер 7 от автора: Около 40 градуса. Не съм правил секс. Болки нямам. Много е неприятно, разговарях с доктор, предложиха ми операция. За това исках да видя, дали някой се е подлагал на тази операция.

11.   До номер 9: Тук не знам как да пиша на лични. Мился че не може.

12.   от номер 1 до автора, добре, разбирам те. Ако може последно да те питам, откъде идва изкривяването - (рязко) от средата или от основата. Защото при мен от средата леко започва да завива на дясно. Не е приятно, но съм свикнал... сега го измерих, моето изкривяване е около 35 градуса.

13.   До номер 13: От средата и отива на долу

14.   Здрасти. Първо да те успокоя, че извитият пенис не е проблем. Този, който ти е предложил операция го прави за пари и използва това, че си млад и това те смущава, може би и комплексира.
Трудно е да ти кажа повече, без да имам представа как изглежда. Може ли да ми кажеш като е спаднал, тогава извит ли е и колко см е спаднал и как се променя като е надървен и също колко см е?

15.   До номер 14 от автора: Когато е спаднал не е извит, но в ерекция е от средата започва извивка на долу около 40 /45 градуса. Иначе е 17 см. Направо не знам какво да правя! Дали има други начини без да е операция?

16.   До автора от 14 номер.
Човек успокой се. Нямаш нужда от никаква операция. Много е гадно, че тоя сайт не позволява директна комуникация, за да мога да ти разкажа по-подробно.
Не ти трябва да го изправяш. Извит пенис не е никакъв проблем. Да не кажа, че си е супер.

17.   До номер 16: При мен мисля, че не е нормално. Ако може ми обясни тук в коментар, моля. Просто май няма такъв случай като моя.

18.   До автора.
Как да ти кажа, моя кур седи като е мек, както ако сложиш 90 градуса тръба т. е започва напред, в средата се извива на 90 градуса и продължава право надолу. 18см е мек.
Като го надървя се удебелява и самото 90 градусово изкривяване леко се изправя от ерекцията, но продължава да сочи надолу.
Става към 20см.

19.   До 18 от автора: Секса не е ли проблем?

20.   До автора.
Не съм имал проблеми досега. Нагаждате се според партньора. А и като е закривен достига до Г точката и жените се кефат.
Според мен се тревожиш излишно. Жалко, че не мога да те контантна лично да ти покажа и да обменим опит.

22.   До номер 20: Много сложно ми се вижда в момента да правя секс. от средата на долу започва рязко изкривяване. Хосих при трима уролози. Един ми казва да правя операция, друг не. По-скоро ме съветват да правя. Изглежда, че никой не се е подлагал на това.