Споделена история от Секс и интимност

Мисля, че съм влюбена в учителя си
Каквото гласи заглавието. На 16 съм, той е на 28. Осъзнавам, че е грешно и той може да си изгуби работата и т. н, но просто никой друг не ме разбира по сходен начин.
Всички момчета на моята възраст, с които съм излизала и правила секс, са изключително незрели. Струва ми се, че никога няма да намеря подходящия човек за мен.

Коментари

1.   Момчета били незрели, ти пък си толкова узряла, че да се хванеш с 12 години по-стар в едни безперспективни отношения. Ако въобще има такива (от написаното много не се разбира), а не да се самонавиваш и филмираш.
Дали ще намериш подходящ зависи от теб. Ако до 30-35 навъртиш яко километража с 10-15 години по-стари от теб, може и да няма мераклии за друго освен секс.

3.   Горкия човечец... Какво го чака (ако е свестен):
1) Борба с колегите и ръководството на училището, за да преподава така че да ви остане нещо в кухите глави, и в същото време да му завъртят някой номер за изгонване поради "несправяне" със задълженията.
2) Тормоз от теб, а сигурно и още поне 2-3 други загорели и да се чуди как да ви отрязва, че и вие да не се оплачете пред останалите боклуци, давайки им удобно извинение да го изгонят.
3) Ако се пречупи, най-вероятно хламидии (ако не и по-зле).
Минавайки през 2 от 3-те изброени, сега да ви стане ясно защо учителите (на място) си бием капаците за чужбина...

4.   Всички момчета с които си излизала на твоята възраст, 16 годишна, и си правила секс били изключително незрели. Колко на брой бяха тези момчета, надхвърлят ли цифрата 20. Браво, на 16 години с толкова момчета това наистина е за завиждане. Кога загуби твоята девственост, на 12 години ли беше. Направо ти завиждам.
Аз съм момиче на 18г и 6 месеца и още съм девствена.

5.   Имахме такъв учител в гимназията всяка година е*еше абитуриентки. Остана си стар ерген, защо ли?

6.   Авторката съм и тази история, която написах е просто фейк, за да видя реакцията ви. Изглежда, че сте се вързали и то много.

8.   Абе момчета/мъже, какво ви става? Един нормален коментар няма, само злоба към авторката. Спрете постоянно да си проектирате собствените неудачи с жените върху всяка жена, която попита за нещо. За това, че не ви върви с жените, не ви е виновна авторката на тази тема или която и да е друга, обърнете поглед към себе си и осъзнайте какво ви куца. Жалки сте!

9.   Не е фейк не е фейк.
Ама кво ти пука, на 30 и няколко като станеш спаружена миризлива леля, кой ще те и погледне дори.
Никой

10.   Излишни теми!

11.   Само ан 16 и вече ѝ се струвало, че никога нямала да намери подходящия човек, чакай малко бе момиче, спри се.

12.   8, тъкмо човек реши да напише спокоен и пълен със съчувствие коментар и попада на поредната жена, която си излива омразата върху мъжете. Съжалявам, ама тия убиват всякакво желание за добрина в хората! Сигрен съм, че някои от вас са жертви на тях, също като мъжете, които обиждат. Не е честно, но не е честно и да влезеш в сайта, за да прочетеш поне 10 пъти от напълно непознати хора, че не струваш, защото те трябва да се изтъкнат на нечий гръб. Докато на едни са им много комплексите, целият сайт ще бъде кочина!

13.   8, ми аз съм жена и пак не подкрепям авторката, защото в случая тя не е права. Не може едно момиче да спи със сто момчета и да се търкаля в сто легла, и после да реши да се влюбва и то в учителя си, който най-вероятно си има свое семейство и надали ще му е до нея. Да не говорим, че прави с*кс на 16.

14.   Ако не е фейк и ти не си луда нимфоманка, на която й липсва още и още и вече й е скука с околните й, за да не създадеш ядеове на човека, а наистина го оценяваш, като здрял и стойностен... Бъди и ти такава - изчакай да завършиш и да станеш пълнолетна. Като се махнеш от училището може да го потърсиш.

15.   Н 3, предполагам че си във Франция, чиито президетн е оженен за своята учителкаот гимназията, по-възрастна от него с над 20 години. Все едно само в България стават тия работи... хахаха

16.   Н4, награда ли да ти дадем за девствеността или? Крайно просто и незряло е човек да парадира с бройка/девственост пред останалите.

17.   Н 8 ами то в сайта взеха да преобладават мъжете неудачници, недей да очакваш друго от тях освен да леят злоба.

19.   Номер 9, откачени, как можеш да обиждаш жените на 30 на спаружени лели. Та това е най-хубавата възраст. Изглеждаш на 23-25, но умът ти е доста по-зрял. Явно си старият си ти и 30-годишните не ти връзват, та затова сега "гроздето стана кисело".

20.   19 лелче, това, че жените над 30 са спаружени лели не е обида, а е самата истина. Дебели, грозни, разплути, целулитни, дърти и разхлопани лели, това сте вие. И не, гроздето не ни е кисело. Просто не ви щем вас, а си искаме точно младите, секси парчета на 15-16. Преглътни я тази истина, колкото и да ти горчи, лельо, за твое добро е.

21.   17, какво значение има дали човекът, който изказва мнение е мъж или жена? Аз съм жена и ПАК не подкрепям авторката в дадената ситуация. Дай щом е жена да ѝ защитим действията, така ли? Тя правила с*кс със сто момчета, въргаляла се в сто легла, ама дай щом е жена да я подкрепим! Не винаги трябва жената да бъде подкрепяна, особено, когато постъпката ѝ е грешна. Щото сега авторката като влезе и като види подобни коментари като твоя и ще си помисли, че нищо грешно не прави, а истината е съвсем различна. Да не говорим, че прави с*кс на 16. Най-много да съсипе работата на учителя си.

24.   Номер 20, абе ти може да искаш 15-16 годишните, ама бас държа че те теб изобщо не те и поглеждат. Ако ти се лепят дебели и изтърбушени лелки, които твърдят че са на 30, явно си неспособен да се харесаш на по-младите.

25.   Номер 21, авторката не е омъжена и няма деца та да дължи обяснения с кой си ляга и защо. Тялото си е нейно, с какво право непознати ще я съдят че прави секс? Ами на 16 е нормално да прави секс. Лошо ще е ако не взима предпазни мерки защото може да пипне някоя инфекция или да забременее, но дори и така да беше, трябва да и се обясни защо трябва човек да се пази, а не на кръст да я разпъват. Ако беше на 12 да рече човек че е малка и че не е редно да се занимава със секс, ама на 15 - 16 си е нормално.
А колкото до учителя, не е редно да се въртят любовно-сексуални истории с учител/ка, било то в гимназията или в университета. Може да навреди на репутацията на учителя или да си докара човек проблем с оценките, та дори с дирекцията. Най-разумно е да се изчака да свърши курса.

26.   Номер 8 съм, искам да уточня, че не обиждам всички мъже. Имам предвид конкретно тези мъже, писали коментарите преди мен. Както и разбира се останалите, които мислят като тях. Не съм писала Всички мъже, има свестни мъже разбира се. И добре, че ги има.

27.   25, когато видях, че написа, че да правиш секс на 15-16 е "нормални" ми стана ясно всичко. Сигурно си на годините на авторката и смяташ, че, ако забременееш на 16 години няма да има никакъв проблем. Тя авторката няма деца, ама ако продължава да си натиква тялото в още сто легла може и да има. Нито искам обяснения от авторката с кого си ляга, нито защо, изявявам мнението си, както и останалите. За мен правенето на секс трябва да е на 17-18, когато лека-полека ставаш пълнолетен и по-разумен, а не като си малък и нямаш хал хабер от света. Щото както е "нормално" да прави секс на 16, накрая като забременее ще реве и ще се чуди какво да прави. А да правиш аборт е супер голям грях.

28.   Не разбирам това да пишете мнение, без да сте изчели всички коментари. Авторката написа, че темата й е фейк, а почти никой не го видя (овен двама-трима).

29.   Н 16 леле има хора които адски завиждат и злобеят че още има морални момичета! Втзчорани и интелигентни!
Ами б 16 - нека аз то обясня че да се пръскаш повече по шевовете от злоба! Момичето се гордее от този факт! И не се срамуваш! Но ти няма как да го разбереш! А авторката е поредната курветина тръгнала от не знам си колко годишна да се ебе! После що жените били разкрепостени и животни? ! Що ли? ! Шот са изтървани и изпуснато от контрол и възпитание! Отпуснати са им юздите!
Към авторката - виж мила не виждам проблем в това че си падаш по учителя си! Права си евала че само на 16 разбираш и осъзнаваш че трябва да се насочил към по зрели мъже! Така трябва! ( После що сме харесвали мъже с голяма разлика във възрастта Еми ето на... Момичето още от малко се е насочило и осъзнало че това е правилно! )
НО това че си мабрпиша доста в сексуален аспект... Ами никак НЕ е ок! Представи си че започнеш връзка с този човек и не му хареса този факт? ! Само заради това те отреже? Ами свестните и зрели мъже харесват пораснали и разумни цени! А твоето не е никак зряло и умно!
Ясно е - изтървана си! Лошо! Няма да те погледне защото си мината от... Доста... Не се възхищавам на такива момичета / жени!
Възхищавам се на себе си и момичета като н 4!
Жена на 25

30.   Номер 27, не знам дали знаеш за съществуването на презервативите и дали в твоя край са достъпни, но те уверявам че са много надеждно средство за предпазване от забременяване и в редките случаи когато се късат (най-вероятно поради неправилно ползване или изтекъл срок) съществува хапче за спешна контрацепция, продаващо се в аптеките.
Реално няма особена разлика между 15-16 години и 17-18 години, това е само 1 година, крайно недостатъчно за придобиване на житейски опит, във всяко едно отношение.
Авторката изобщо не е споменавала конкретна бройка, а ти и други вече и нацвъкахте 100. Момичето вместо да получи конкретен отговор на своя въпрос и съвет как да постъпи разумно, получи нападки и обиди.
Очевидно е че в този сайт отдавна започнаха да преобладават индивиди които избиват комплекси, хейтъри и подобни, пред хората които реално искат да дадат съвет.
Между другото съм доста далеч от възрастта на авторката. Да, на годините на авторката си имах сериозен приятел, естествено правехме секс и бяхме заедно почти 10 години. И нито съм забременяла, нито аборти съм правила. Тоя аргумент със забременяването е имал смисъл 60те и 70те години, сега отдавна не е актуален.

31.   Не знам темичката ти дали е фейк, ама има страшно много момиченца, които обсъждат даскалите си и си въобразяват разни неща. Това беше и когато аз бях ученик, и сега е същото. Даже съм убеден, че е в много по-големи количества. Всички малки имате достъп до порно още, откакто са ви връчили телефончетата в ръце. А това е от 2-годишна възраст. Гледали сте ц*ци и разгологъзени шафрантии още като малки, без да разбирате, какво реално правят тези какички. Възприели сте го като нещо нормално.

Днешното поколение деца са много "по-отворени" за секса отпреди 15 години. Засърбява ги в гащите още в началните класове. Макар да съм от поколенията, които първи имахме достъп до порно по интернет сайтове и телевизия, при нас този нагон се изявяваше от 5-ти, 6-ти клас нагоре. Което ще рече нещо от сорта на 12-13 годишна възраст. В 7-ми клас някак си нещата наистина се чувстваха, че си трябва човек да клати нещо, но си мисля, че и най-големите глезли и потенциални курвета не бяха се чифтосвали още. Имах подозрения за 1-2 от над 30 души клас.

Сега съм убеден, макар че няма как да зная със сигурност, че 10-11 годишните имат някакви интимни преживявания.

Виждал съм многократно ученици от малките класове как си разглеждат порно клипчета и еротични снимки. Като една част са на техни аверки, чиито прелести и похождения се разнасят свободно из мрежата и от ученик на ученик. И да не си помислите, че само момчетии го правят. Пред очите ми съм виждал момичета да гледат същото в телефоните си.

Мисля, че дефиницията на педофилия трябва да се преразгледа. Децата по закон имат правото да дават съгласие за секс, чак когато навършат 14 години. Дотогава се възприема, че родителите са отговорни. Но чудно каква е тази отговорност, която прави така, че дъщерите им да се факат още в 3-4 клас? Хайде да предположим, че на тази възраст започват да се събличат голи пред определени момчета и да правят свирки, щото и през ум не ми идва как може на 10-11 години момиче да прави секс? Въобще биологически възможно ли е? Че на момчетата на тази възраст пишките им, ако въобще получават ерекция, им са 8-9 сантиметра сигурно. Как го правят не знам, но има със сигурност такива. А вече това, че момичетата започват да се факат с няколко години по-възрастни момчета - точно затова казвам, че дефиницията за педофилия не е състоятелна в наши дни. Остарели понятия, които не съответстват на поведението на стадото. Малките момичета са достатъчно на ти, какво е това кекс, как става и как да го получат. Даже някои взимат и кеш, че се събличат пред някой от училището, че на друг правят свирки, а на трети му доставят п*тката си.

Та това е положението в наши дни. Дали ви харесва, не знам.

Въобще интимните отношения са се превърнали в обществен спорт и с колкото повече партьори си се еб@л, толкова по обществено значим си за околните.

32.   Абе хора, супер жалки и смешни сте, не виждате ли, че авторката ви е написала, че тази тема е фейк? Колко още време ви трябва за да сгреете, че това е просто наблюдение на реакциите ви от авторката. Ако не може все още да превключите, погледнете коментар номер 6 и ще се уверите.

33.   Дали темата е фейк или не ня а значение! Това всъщност е реалността! Ето една 16- годишна мадама е пуснала тема в друг раздел че е бременна на 16! Това е реалността! Даже си помислих че е същото момиче от тулашноят пост! Усъмних се! Няма чудно наистина да е тя!
Младите масово да разпуснати морално! Изтървани от родителите си и ме ядат бой! Нито възпитание имат! Възпитават се сами от каквото предложи интернет! А когато попаднат в училище най интересните теми са ' секс любов гаджета и това развива любопитство и си мислят че това са най интересните теми нали да забранени и не са за тяхната възраст още по зле!
Съветвам родителите да си възпитават лапета особено дъщерите че да не се получи като онова маце което е на 16 и д хвали че чака дете и ме знае как да го съобщи на родителите си! Защото то е интересно да се ебеш ама то Бог е създал секса с цел по висша и по смислена от това просто разврат и удоволствие! Така че дали е измислица или не поста факт е че има такова реални случаи! Момичета ебете се като животни! После защо жените били разкрепостени и курви Ами защото или такива пример взимат от майките си или им се расте по бързо! Най често мисля че го правят зад гърба на родителите си! Като тази 16-гпдолнара бременна! Бърза ул се да растат и си мислят че живота на възрастните е много забавен и е само секс! Да ама не! После ще ревете за безгрижните години! Ама връщаме на назад няма! За всяко нещо си има време ; ама иди го обяснявай на курветата!
Жена на 25