Споделена история от Здраве

Лекари, които изписват билки
Здравейте, има ли лекари, които изписват билки и как се наричат.

Коментари

1.   Казват се шарлатани.

2.   Хомеопатия, търси баланса

3.   Фитотерапевти, или билкари, но мисля, че те не са лекари...

4.   Ако намериш преведени или знаеш испански, потърси книгите на Франк Суарез.
Иначе ти препоръчвам сам/а да започнеш да си изучаваш билките и да не зависиш от разбрали- не разбрали.
От около 20 г сама се грижа за здравето си, претенция най- вече. От също толкова години долу- горе изучавам билките и продължавам да уча и се актуализирам. Избягвам да препоръчвам дори на най- близките си освен ако не познавам достатъчно добре техните нужди, липси т. н
Познавам своето тяло най- добре и знам точно от какво има нужда, нямам проблем за себе си да реша какви билки, кога и колко.

5.   От авторката: Извинете трябваше да сложа въпросителна знак накрая

6.   Да. Наричат се шарлатани. Ако наистина са завършили медицина и изписват билки, разни отвари и прочие са най-обикновени мошеници, решили лесно да спечелят от наивността на хората или са откровени некадърници, които от нищо не разбират. Реално реализация за такива хора има в пропаднали страни като България, както и сред огромния американски пазар. В западна Европа подобни вредни елементи са силно ограничени.

7.   Н 4 съм, да уточня- доктор Франк Суарез. "Самоубиха" го точно преди да публикува последната си книга с натурално лечение на канцери. Има обаче няколко издадени книги, които трудно се намират. Тук- там продават на pdf.

8.   До номер 6, точно западна Европа, например Холандия имат една от най-добрите школи по хомеопатия. Пий си хапчетата редовно, надявам се да ти помогнат, защото за злоба не знам коя билка е.