Споделена история от Здраве

Никога няма да си го простя
Преди около 2-3 г се грижих за едни малки котенца, водех ги редовно на ветеринар и тн. Обаче трябваше да ги храня с бебешко шише със специално мляко, тъй като бяха изхвърлени на улицата, майката-следа нямаше от нея (ветеринарите така ми казаха да ги храня). Обаче не си спомням вече след колко време стана, но да кажем, че след няколко седмици миличките починаха буквално пред очите ми. И никога няма да си го простя. Защото ветеринарите си правиха всичко като хората. Аз много се старах за тях, много ги обичах, но имам чувството, че нещо обърках, вследствие на което те издъхнаха. Първо, ми е супер мъчно за тях и много ги съжалявам. Второ, никога няма да си го простя. Чувствам се като пълен изрод. Мисля, че това ще ми остане травма за цял живот..

Коментари

1.   Не се вживявай чак толкова. В днешно време много хора умират в катастрофи и други инциденти, а за животни не тъгувай толкова много.

2.   Авторе, не се филмирай бе човек!

Хора умират, ти се вживяваш за котета!

Аз също обичам животните, но хората са най-важни!

Още повече, че ти си се погрижил повече от достатъчно за тях! НАПРАВИЛ СИ ВСИЧКО НЕОБХОДИМО - Така, че НЯМАШ НИКАКВА ВИНА!

Затова се успокой и си продължавай живота нормално!

3.   Сигурно се печели. Има сайтове за "истински" новини, които масоните собственици на големи медии криели. Изобщо, забелязал съм, че има хора, които колкото по абсурдно и обратно на общоприетото им кажеш, толкова повече се връзват.

4.   Здравейте, най-важно е намерението, което сте имали. Вие сте направили, всичко което можете. Не го приемайте така. Вие сте добра душа, опитала се да помогне.

М29