Споделена история от Здраве

Проблем с пениса
Здравейте на 14 години съм и имам проблем с пениса. Реших да попитам вас, защото не знам какво да правя срам ме е да говоря с наще още повече с доктори.

Та да минем към проблема ми. Когато ми е в твърдо състояние не мога да си забеля пениса докрай, тъй като така наречената "юздичка" ми придърпва кожичката и ме боли, а когато е в меко състояние без проблем си го забелвам, не ме боли но пак юздичката ми придърпва кожичката...

Също така, когато се опитвам да го забеля някак си не става както трябва, боли ме много. Нещо като тесен отвор.

Моля ви помогнете ми ако мога нещо да направя сам за отвора за сега, знам че за юздичката се налага да ходя на лекар, но ако може нещо сам да направя за отвора моля ви помогнете ми.

Коментари

1.   Не, не можеш сам... Съжалявам, просто трябва да отидеш на уролог, иначе можеш да се нараниш много, да се разкъсаш и да трябва да те обрежат. Лекарят-уролог прави само лек разрез под местна упойка и си готов.
Не прави сам разрези, защото (не се шегувам) можеш не само да резнеш някой важен кръвоносен съд в пениса, но и да си довлечеш инфекция и да трябва да го импотират. Не се шегувам с това, за да те плаша - опасно е просто.
Обърни се към баща си, ако те е срам, обърни се към личен лекар - ако е жена, смени го с мъж. Личният лекар ще ти даде направление за уролог и уроглогът ще свърши работата.
Най-доброто решение е обаче да кажеш на баща си. Нищо срамно няма, доста момчета имат този проблем. Не бива да те е срам от тялото ти - ако не потърсиш помощ рискуваш да загубиш пениса си. Решавай

2.   ОФ АМАН ОТ ТИЯ ТЕМИ..МОДЕРАТОРИ - моля ви, стига сте побликували истории от тоя тип: "Когато ми е в твърдо състояние не мога да си забеля пениса докрай, тъй като така наречената "юздичка" ми придърпва кожичката и ме боли, а когато е в меко състояние без проблем си го забелвам, " - айде стига безсмислени теми..това трябва да е към раздел "Бременна ли съм" и "Малък ли ми е"...

Модератор: Има си тема за критики, похвали, идеи относно сайта - Какво ти харесва и какво не... Можете да напишете това там.
Идеята на сайта е да си помагаме, а момчето има проблем и търси съвет.

3.   №2 Остави момчето намира, какво искаш?
Младеж не се притеснявай, това се оправя от уролог. Отиди при личния си лекар и поискай направление за уролог. Прави се манипулация в амбулаторни условия веднага след това си тръгваш. Някъде 2-3 дни ще имаш леко зачервена и подута кожа и ще те боли като ходиш по малка нужда, но нищо особено. После всичко ще е на ред. Проблема е, че ако не го оправиш при осъществяване на полов акт члена ти ще се огъва и ще чувстваш дискомфорт не дай си боже може да си докараш пречупване на члена, а тогава вече ще плачеш истински. Върви и не се притеснявай, всички сме хора. Успех.