Споделена история от Здраве

Гадно бяло течение!
Моля ви хора, помогнете ми, имам сериозна връзка от няколко години, и двамата сме на 32, а аз от както изгубих девственноста си, от това гадно течение не мога да се оттървъ-ужастно е. Много ме е тормозело в годините, колко гинеколози смених, какви ли не изследвания си правих, хапчета пих и вагинални свещи слагах, какво ли не и като отида при всеки нов лекар всичко се повтаря - давам си парите на вятъра аз, омръзна ми вече.

Кажете ми при кой да отида и какво да пия, само искам да го нямам това гнусно нещо, писна ми вечно да съм с превръзки, интимни гелове и съпуни смених и пак без резултат, много е неприятно това нещо, имаш чувтвото че вечно си мокра

Коментари

1.   Това бяло течение, най-вероятно са гъбички. Приятеля ти лекува ли се заедно с теб? Защото ако не, може да си ги предавате постоянно.

2.   за бяло течение преди седмица започнах лечение със смрадлика и мога да ти кажа, че ефекта е наистина невероятен. винаги ме е тормозело и мен, колко изследвания ми правиха и хапчета и свещички и нищо. на скоро малко повече се поинтересувах и ми казаха промивки със смрадлика. вариш смрадликата 5 мин, чакаш да истине и си зимаш от аптеката помпичка (като обясниш за какво ти е аптекарката ще се сети). прецеждаш хубаво смрадликата сипваш си е в помпичката и правиш промивка. веднъж на ден е достатъчно, а от ефекта аз лично останах изумена. попринцип не вярвам на бабини дивотий, но тази помогна. :)

3.   Причините за бялото течение могат да са и бактерии трябва да иска да се направи посявка да се види какво има в теб, а като направят посявката ти ще проверят и на какви лекарства реагира. Все пак не се отказвай защото това може да се задълбочи и да стане хронично. Кандилоза.

4.   Приятелят ти трабва да се лекува успоредно с теб, иначе ти се лекуваш, а той може да няма симптомите, но да е носител и при следващия контакт те заразява отново. Просто се въртите в кръг. При мъжете в 99 % от случаите няма ясно изразена симптоматика, а са само носители.
Иначе мога да ти препоръчам "Тантум Роза" /сега май му смениха името, но в аптеката ще те ориентират/ - много е ефикасно /за промивка става въпрос/. Но ако е бактерия ще трябва антибиотик задължително - за теб И ЗА ПРИЯТЕЛЯ ТИ, пак повтарям.

5.   ОТ авторката: Благодаря за коментарите, номер 1не са гъбички, правила съм си всички изследвания при гинеколога и посявки, за хуамидия за кандида и за къкво ли още не, всичко е отрицателно а течението си го има, преди години съм имала и гъбична инфекция, лекувала съм е и съм се оправяла от нея, но течението пак си е оставало въпреки че съм пила един куп таблетки и свещи за него, но без резултат, понякога съм си мислела че лекаря не е добър и съм го сменяла, но всичко се повтаря и повтаря при всеки нов, пак ми пускат изследвания, пак всичко е отрицателно и пак същите лекарства са ми изписвали за бялото течение, но ефект няма никакъв и вече съм се отказала да ходя на гинеколок освен ако не ми се появи някакъв друг проблем.
Към номер 2 ще пробвам тази билка, купила съм си дамски душ от много отдавна защото и преди съм си правила промивки с билки и то по рецепта на лекари, но отново без резултат.
Към номер 4 :) толкова много съм се интересувала и съм запозната със абсолютно всичко относно това че като провеждам някакъв вид лечение, приятелят ми също трябва да го направи, това ми е абсолютно ясно, с него си споделяме всичко, не ме е срам от тези неща, човешко е, а и приятелят ми е абсолютно изряден спрямо това, прави всичко което му е казано и двамата изпълняваме препоръките на гинеколог, но пак няма резултат, течението си го имаи това си е.