Споделена история от Здраве

Чопля рани
Още от години чопля непрекъснато рани.
Понякога от одраскване, понякога от ухапване и от други неща и стане ли коричка веднага я чопля...
Знам, че може да се инфектират раните, но аз просто не спирам кеф ми е да ги чопля, но знам, че трябва да се спра, защото може да се заразя със куп неща а може и вече да съм...
Не знам как да спра, просто опитвала съм със кремове, мажа се и почти раните зарастват и пак ги отварям...
Моля за помощ!

Коментари

1.   ами грозните белези, които оставят след всяка изчоплена рана, не те ли дразнят? аз така се отказах, на коляното имах огромна рана като малка след падане от колело с кеф си дърпах коричката като зарасне и сега имам белег направо ме е срам да облека къса пола или панталон заради него. Не може да нямаш някой белег от някоя изчоплена рана, виж колко грозно си личи по кожата, представи си цялото ти тяло, лице, ръце да са в такива петънца и ще се откажеш

2.   Абе, имам чувството, че си некъв психопат..

3.   темата ти и проблема ти звучи като "гризя си ноктите" няма как да ти помогне някой дори тук просто сама/сам трябва да си втълпиш да спреш.