Споделена история от Здраве

Имам бричове, които не мога да премахна
Здравейте, преди време бях наедряла доста. Позволявах си прекалено често да ям вредни храни, ефектът беше умопомрачителен. Качих около 10кг. Осъзнах го, за щастие на време и започнах да се храня здравословно и да правя упражнения. Отслабнах. Резултатите ми бяха:
7 свалени килограма (все още има нужда от малко)
Талия от 65 на 60см.
Ханш от 94 на 89см.
Обиколка на бедро от 57 на 51см.

Но все още не съм свалила всичко натрупано... тежа 54кг. Имам ужасни бричове и между краката има излишен пълнеж...

Моля не ми се подигравайте, бричовете са ужасни, не е нормално дънките ми да са широки в талията и тесни в краката ;(

Коментари

1.   Божееее, с тези мерки си се запритеснявала за отслабване... имаш перфектни мерки.. спри се на време! Много жени биха убили за ханш 89см/.!!!

2.   Знам, че няма да ти помогна с коментара си, но те моля ти да ми помогнеш! Харесва ми, че си отслабнала не с диета, а със здравословен хранителен режим и упражнения. Би ли споделила с мен, по-подробно, за храненето?

3.   Здравейте, някой може ли да ми каже как се взимат мерки на бедрото. Къде точно по-горе, в средата, или по долу на самото бедро? Също така талията около пъпа ли се взима, или по горе?

4.   Диета и здравосложно хранене са едно и също. Просто ние днешно време сме изкривили това понятие и за нас диета означава да не ядеш нищо. И аз имам този проблем. Вегетарианка съм и при ръст 160 имам бедро 51 см. Искам да го направя около 48. Ханша е някъде около 89. Всичкото това при ръст от 160. :/ Тичам всеки ден сутрин на гладно и след тичането хапвам по една несвита (супер вкусни са! ), за да се възстанови енергийния баланс, не ям хляб, сладко, мазно, тестено. Дано да тръгне да се намаля тая обиколка че направо...!!!

5.   Мерки за бедрото се мерят най-горе, където е най-дебеличко. На талията - около пъпа. Ако е по-нагоре, вече е гръден кош, а по-надолу - ханш.

6.   Мисля, че малко сте се вманиачили с тези мерки. Аз си меря единствено ръста и килограмите. Другото е бошлаф :) В крайна сметка важното е като се погледнеш в огледалото, да се харесаш, пък дори и с 2-3 сантиметра повече от "изискваното".
В интернет, авторке, има доста упражнения за премахване на бричове. Аз го нямам този проблем (за сметка на други, ха-ха), но сега се разрових и има наистина много! Успех! :)