Споделена история от Здраве

Постоянно главоболие
Здравейте! Имам голям проблем напоследък.

От около месец мъжът ми се оплаква от постоянно главоболие. На 36 години е, не пуши, пие веднъж седмично и то 2, 3 бири. Няма проблеми в работата и е доста щастлив, защото очакваме първото си дете. Той няма търпение да се роди малката за това не мога да кажа, че това го притеснява.

Та чудя се от какво може да е? Отначало си давах кураж, но напоследък се отчайвам като го гледам ак се измъчва. Всеки звук- дори най-малкият го дразни. Понякога изглежда доста блед. Преди няколко дни го пратиха на кръвни изследвания и очен лекар. С очите всичко е наред и сега чакаме кръвните резултати. Обаче аз се побърквам и не мога да чакам. Моля някой, който е минал през този проблем да сподели какво е станало.

Възможно ли е да е тумор на мозъка? Много ме е страх

Коментари

1.   Мерите ли кръвното, температурата. Вижте изследванията. Синузит и др.

2.   няма проблем нито с високо кръвно, нито с температура обаче има синузит. дали може да е от това?

3.   Може да се притеснява дали ще родиш нормално дали детето ще е живо и здраво, дали парите ще стигат, дали можете да се справяте добре в отглеждането и възпитанието на детето.
Когато съм урочасана много ме боли главата, забравям разболявам се пребледнявам не мога да стана от леглото, повръщам вдигам температура, по това рзбирам кога съм урочасана. Може и това да е проблема, Правиха ми какви ли не изследвания преди, за да разберат какво ми има и накрая се сетих че може да съм урочасана

4.   Да отиде да му направят скенер на мозъка.

5.   Може да е мигрена, може да е много неща. Синузитът обикновено е свързан и с хрема. Желателно е да му се направи ЕЕГ и ЯМР. Тук никой не може да каже от какво е, всеки ще ти каже видове болести от който ще се стресираш още повече. Мигрената е засегнала повече жени но има и мъже страдащи, болката е като при раждане само, че в главата.

6.   Разбира се, че може. Направете си рентген на синуси и консултация с УНГ.

7.   Честно казано, може да е от уроки. Знам, ще ме сметнете за откачена, но това е първият симптом на урочасването. Сложи му за всеки случай червен конец на лявата ръка и гледай изследванията. :)

8.   Да има шанс да е от синузит.. мама имаше синузит и постоянно я болеше главата

9.   Авторката:

дано да е от синузита и аз на това се надявам. възможно е резултатите да са готови утре, но не е сигурно. не знам защо не го пратиха на рентген, а на кръвни изследвания? ама все пак те са докторите, те би трябвало да знаят какво правят.

10.   Давам ви може би уникален съвет, който важи за почти всички проблеми на тоя свят :)!!!

Запали една цигарка с качествена трева, облегни се на креслото пусни хубава и в същото време да лека и бавна.. и се наслади на живота и присъствието на любимия човек до ТЕБ!

Имал съм и главоболия и постоянно кървене на носа и болки в крака.. и всичките съм ги решавал с пушенето на билката! Казвам го от опит.. не, че съм някой многогодишен пушач :) пуша на месец 1-2 пъти, "за здраве" както се вика.. айде лек ден

11.   Може да има пpоблем с кpъвното. Това което се меpи е pазлично от вътpечеpепното. Да не пие аспиpин пpи главоболие, пpедпоставка за инсулт е. Пpовеpете очите за стигматизъм