Споделена история от Здраве

Неприятно чувство, че ми се уринира
Здравейте, на 26 съм 192см, 85кг. Имам следния проблем: Случва ми се от много години откакто съм бил на 14-15г. проблмът е следния. Случва ми се веднъж на 2-3месеца, а понякога и на 6месеца. След мастурбация (не съм забелязал да се случва след секс) и след ходене до тоалетната по малка нужда имам чувството, че ми се ходи отново по малка нужда, но не изпикавам нищо и неприятното чувство седи понякога 30-40мин. и след това изчезва.
Много е неприятно и се случва по няколко пъти годишно. Понякога, но това ми се е случвало само няколко пъти, преди да се появи това неприятно чувство, че ми се пикае имам парене, но това ми се е случвало само 5-6 пъти за всичките 12-13 години.

Безобидно ли е това, което ми сеслучва или задължително трбябва да тръгна по доктори. Чувал съм че непрекснато в хората има възпалителни процеси, част от които са безобидни и съдейки по относително рядката поява на този проблем се чудя дали той е от безобидните.

Проблем номер 2 - последните месеци ми се образуват бели неща под кожичката на пениса, които миришат неприятно. Естествено си го мия непрекъснато, но те продължават да се появяват, понякога са придружени със сърбеж, но рядко. Те са бели и като ги потъркаш стават на топченца, не е от лоша хигиена, защото си го мия по 3-4 пъти на ден. Преди също съм ги имал, но изчезнаха сега пак се появиха. Това е от мен, ще съм безкрайно благодарен да чуя мнението на някой ако може да ми помогне със съвет.

Коментари

1.   Касае се за цистит. Порови се в интернет и се информирай какво да правиш.
Ж26

2.   Аз имах същото чувство, че ми се уринира без да имам какво да уринирам, придружено с голяма болка и парене но тогава бях с остър цистит, щом се излекувах цистита, това чувство ми се премахна. Отиди на преглед при уролог, и искай да ти се направи ехография на пикочен мехур, и микро-билогично изследване на урината. На мен като ми направиха това микро-билогично изследване на уринта се оказа, че урината ми е пълна с бактерии, след което ми преписаха антибиотик и за една седмица ми мина. Но това е само за специалист уролог!

3.   Вероятно имаш цистит, ще ти предпишат антибиотици, но трябва да отидеш на лекар.