Споделена история от Здраве

Цикълът ми закъснява
Здравейте
Моят проблем е, че 20 дена цикълът ми закъснява.. Правих си 4 теста и всички са отрицателни. С приятеля ми винаги използваме презерватив, но въпреки това съм адски притеснена. Не зная мога ли да имам вяра на тестовете:( И ако може да ми кажете колко струва прегледа при гинеколог, защото преди два месеца си вземах направление и сега едва ли ще ми дадът.
Благодаря Ви предварително

Коментари

1.   Направление личния не може да ти откаже. По принцип прегледа е 20 лева и побързай това не е шега работа ;] и да те питам това първия интимен приятел ли ти е защото понякога след първия път е нормално цикълът да закъснява (от личен опит го казвам)

2.   От авторката: Това ми е първият приятел и винаги си ме пази, дори сега е сигурен че не е свършил в мен.. Преди малко си правих 5-ти тест и той е отрицателен. Явно имам някакъв проблем и по скоро трябва да ида на лекар.. Единствено нещо от което ме е страх е бременност.

3.   Мила бъди спокойна... много мои приятелки а също и аз минахме през тва, от лекари знам, че това е заради климата. Почти свяко лято ми е така ... малко закъснява и толкова, но ако бременоста (при положение че си бременна) е ранна е съвсем нормално тестовете да са отрицателни, но за всеки случай си вземи направление. УСПЕХ

4.   На мен ми закъсня с 30 дена споко. Личните лекари са задължени да дават направление за бременост без ограничения.

5.   Здравейте, имамвъпрос :
преди няколко дни моята приятелка ми сподлеи, че цикълът и закснява нормално ли е след като това би трябвало да и е 3-тия път в който трябва да и дойде ? Притеснявам се за нея !! Моля, отговорете !! Предварително благодаря

6.   Добър вечер дами, значи на моята приятелка и закъснява така наречения цилъл 7, 8 ден нещо можели да ме посаветвате.. Предварително благодаря

9.   Може ли цикълът да закъснее от притеснение? Имам проблем. Цикълът ми закъснява 4 ден, а с приятелят ми не сме правили секс без предпазни мерки. Няколко човека ми казаха, че може да се бави защото съм притеснена. Но на мен някак не ми се вярва да е само от това. Нямам признаци и на бременност. Моля ви кажете какви други причини може да има, освен нея, за да ми закъснява толкова много? И да си направя ли тест?

10.   Здравейте!
Аз имам подобен въпрос..възможно ли е да ми закъснява от притеснение? С приятеля ми винаги взимаме предпазни мерки, а и той не е свършвал в мен. Проблемът е, че ми закъснява, а последните дни ми се и гади. Има ли шанс да съм бременна?

12.   Здравейте! Спешно се нуждая от съвет! На 4. 03 правих секс, партньора ми не свърши в мен, но въпреки това мн се притеснявам, понеже очаквах да ми дойде на 6, а днес сме ве4е 9-ти... правих си няколко теста и все са отрицателни, иначе ме наболяват яйчниците и кръста, но не ми идва... Държа да отбележа, че преди това не бях имала полов акт от около 4 месеца. Кажете възможно ли е заради това да ми се бави цикъла... на всичкото отгоре съм в чужбина и това още повече ме стресира, защото не искам да съм бременна... Благодаря Ви, предварително

13.   Здравейте.. Искам да попитам дали е възможно да съм бременна. Последният път правих секс със презерватив но се скъса и продължихме без презерватив приятелят ми каза, че ще свърши и го извади от мен, за да не свърше вътре.. Когато го правих беше 17декември.. Трябваше да ми дойде на 30декември а не ми дойде... Сега е 4януари и още не ми е дошло.. Да ми кажете..