Споделена история от Здраве

Плексид, боли ме вече втора седмица!
Здравейте!
Искам да попитам някой от вас за ефикасно средство против тази болест? Правиха ми инженции, пих обезболяващи, мазах се с разни гелове като Диклак, слагах си компреси с билки... въобще който нещо ми каже - прабвам. Резултатите са винаги временни, след няколко часа болките продължават. Втора седмица не си намирам място, спя на пресекулки, на мога да отсъствам от работа до безкрай...
Дайте съвет, моля ви!

Коментари

1.   До колкото съм запозната това е прищипване на нерв и докато не се отщипе не минава. Сега е възпалено и затова боли. Аз съм по същия начин и ходя на чекракчия. На мен лично ми помага и чувствам веднага облекчение. Обаче трябва много да се внимава, за да не попаднеш на някой самозванец. Пробвай - мисля, че ще имаш успех!

2.   В момента имам същия проблем, но вече взе да отшумява. При мен се възпалява от притискане от шип, много е болезнено. Десет дни пих хапчета диклофенак ретард по едно вечер, мазах се с камфор-силициум (купува се от зооаптека), а заедно с това правя физиотерапия (електрофореза с възглавничка с нивалин и ултразвук с гел арника) и слагам на петите люспа лук с боров катран два пъти през вечер (това е за шипа) Не знам кое точно ми помогна, но от два дни се чувствам по-добре и спя почти нормално. Пожелавам ти скоро да отшуми, защото е ад.

3.   Не споменаваш кой и как реши че болестта ти е точно плексит. Видяха ли на рентген че не е нещо друго.