Споделена история от Здраве

Разхлабващи храни
Здравейте, моля казвайте каквито разлабващи храни и напитки знаете, защото не съм ходила по голяма нужда от почти седмица и вече не знам какво да правя. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Какво искаш, запека си да превърнеш в разтройство и колкото те боли корема сега, да те боли дваж повече!?
Отиди на аптеката вземи си шоколадче за разхлабване или доза дуфалак и готово.

2.   Киви, сушени сини сливи, царевица, леща, круши, овесени ядки...

3.   пробвай с чаша кафе и веднага след него прясно/кисело мляко

4.   Ябълки яко, сливи- но не им е сезона, боб със зеле, други зеленчуци без картофи. Ограничи ориза и тестяното.
Gv.

5.   Рициново масло.
*Д*

6.   Разхлабващи храни са: сини сливи, киви, мюсли, топло прясно мляко с мед, кафе на гладно с мед, домати, маруля, тахан халва, ябълки. круши
За тези се сещам, а за в момента можеш да пиеш разхлабващ чай Майчин лист или зелен чай, да пиеш топла вода с мед, например и за напред повече течности, с много малко хляб по възможност без и всякакви сухари, солети, хамбургери и други тестени, намали също и захарта. Яж варива като леща, грах, боб, топла домашна храна, плодове и зеленчуци, кисело мляко, Това е накратко, ако имаш проблеми при изхождане или често запек, потърси лекар.

8.   Вземи си от аптеката билкови таблетки на "Д-р Тошков" за разхлабване! Много са ефикасни и не вредят. Аз имах същия проблем с месеци. Тези таблетки ме оправиха и вече год. нямам такива проблеми.
Казват се "Лаксит" на Д. р Тошков. На опаковката пише как се приемат но аз съм ги вземала 3 дни -по 2 сутрин, обед и вечер. Следващите 3 дни по 1- сутрин, обед и вечер. След това само по1 сутрин и вечер-няколко дни и останалите таблетки само по 1 сутрин-докато свърши шишенцето с таблетките. Те са около 30 бр.
Не се притеснявай че ще те прокара-просто ще започнеш да ходиш нормално. Започват да действат от 2-ия ден. Дано да съм ти полезна!

9.   Кисело мляко с овесени трици.

10.   Има разхлабващи чайове. Бях си взел погрешка такъв, понеже обичам да пия чай през зимата и гледай какво става :) и късно забелязах че е такъв. :) Като цяло има доста храни и напитки, така че нямаш проблем.

11.   при запек също така помагат и билкови таблетки лакс ес