Споделена история от Здраве

Много съм зле - грип, цикъл и ужасни болки
Здравейте, извинявам се, че историята е леко безинтересна, но отчаяно ви моля за помощ, вече не знам какво да правя. Болна съм от онзи стомашния нов грип с разтройството, температурата и т. н, но проблема при мен е, че имам зачервено петно долу на входа на влагалището и срамните устни та това зачервяване УЖАСНО МНОГО БОЛИ! Преди плачех всеки път при ходене до тоалетна а сега става все по зле спрях да пия течности за да не ми се налага да ходя но така се обезводнявам и температурата се качва още. Така съм от 3 дни а преди малко ми дойде. Моя цикъл всеки път преминава изключително тежко с повръщане почти всеки път и разтройство, случвало ми се е и да колабирам по време на цикъл. НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ ТОВА НЕЩО ТОЛКОВА МНОГО МЕ БОЛИ, а сега като почнат да се изтичат тези кървища.. Ходих вчера при личната обясних и всичко, обясних, че предстои да ми дойде, но тя само го погледна вика ми : а няма пъпки протрито е само малко и не ми даде направление.. Имала съм досега и протривания и цистити и то доста тежки, но такава болка не съм изпитвала. МНОГО ВИ МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ. АКО НЯКОЙ ЗНАЕ КАКВО МОЖЕ ДА МИ ИМА,
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Коментари

1.   Като за начало намажи протритото място с Baby tan. Крема струва 1. 30 до 1. 50 лв в аптеката. Бебешки е и не се притеснявай да го пробваш! Аз го ползвам за всичко!
Пиши какво става.
Mss Sadness, 24

2.   Здревей.. От написаното по-горе си личи колко не добре е работата. Съвета му е да бягаш на доктор зарежия тази твойта лична.. Отивай на часно ако трябва. Те тези болки не се издържат. Късмет

3.   След като си толкова зле от къде имаш сили да пишеш такива " поеми"? Умът ми не го побира.. Я си стой в леглото! Разбирам че искаш да се посъветваш, но така само се натовярваш :)

Ж 16

4.   Промивки със смрадлика. Продава се във всяка аптека. И зарежи личната лекарка. Преглед при гинеколог на частно струва 20-30 лева. Повярвай ми, здравето ти струва МНОГО повече

5.   Не мога да ти помогна, но ти желая бързо оздравяване. И аз го карах този грип до преди 2 седмици, заради който ми се наложи да вляза в болница за 4 дни, а от тогава не съм ходила до тоалетната, но поне се оправи разтройството и сега корема ми е като на бременна подут. отвратително е и е много болезнено също. :(

6.   Днес ходих на гинеколог, но не ме прегледа, защото ми е 1 ден на цикъла. Погледна ме само отвън и каза, че според нея е херпес. И аз си мислех за това, но съм се оглеждала доста внимателно и нямах пъпки и тя самата каза, че няма пъпки, по скоро смята, че е стигнало до последната фаза с раните. Изпрати ме на кожна а кожната каза, че била уж алергия, предизвикана от грипа изписа ми Фусикорт за мазане, но няма никакво подобрение поне за сега и си мисля, че може да е херпес. Проблема е, че не знам от къде съм го хванала с приятеля ми сме от 2 години заедно първи сме си, не си изневеряваме и идея си нямам от какво е. Моля ви споделете ако имате подобен опит.
Авторката