Споделена история от Здраве

Има ли жени, които биха искали да правят секс с такъв човек!?
Аз имам така наречените птичи гърди ( тесни и изпъкнали напред ). Та вапроса ми е дали има такива момичета или жени, които биха искали да правят секс с такъв човек? Аз съм на 20г. и ми е доста притеснено. Имам желание да си направя рискова операция, при която да изрежат старите ми ребра и да сложат изкуствени. Но за съжеление нямам необходимите финанси (спокойно не ви карам да ми пращате пари).
Само ми е любопитно дали някоя би ме харесала такъв какъвто съм.
МОЛЯ САМО ДА НЕ ПИШЕТЕ ТЪПИ КОМЕНТАРИ

Коментари

1.   Една истинска жена, ще те хареса заради това което Си първо и след това ще гледа външността. Другото е плява!

2.   Съгласна съм с номер 1. Истинската жена, тази, която е родена за теб, ще те хареса заради душата ти и всички останали качества, които притежаваш и след това ще гледа външния ти вид. Повярвай ми, ако си направиш тази операция, няма да си по-щастлив! Само така ще си мислиш, но ще сгрешиш. Ще те харесват само повърхностните момичета, които само ще те нараняват и след време ще те оставят.
Разбери, външният вид не е най-важното нещо на света! И тези, които гледат само него, не те заслужават!
Успех!

3.   Само не си създавай комплекси, защото тогава вече ще се обречеш сам. Никой не харесва хората с комплекси. Млад си още.Сигурен съм, че скоро ще се появи момиче. Ти просто мисли повече за твоето собствено развитие като личност...професия, кариера и тн...сега ти е момента. Другото е лесно. ;)
Ралф

4.   И какво сега? Аз като харесвам красиви мъже и гледам винаги на първо място само визията, значи не съм истинска жена.... Хайде, моля ви се, какви са тези глупости. Само и само да успокоите някой, ще готови да кажете куп глупости. Вярно е,че ще си намери жена момчето. Това с птичите гърди не е особен проблем. Но не може една жена да не държи на визията на мъжа. Колкото и да е добър..., една жена никога не се задоволява само с това. Или поне не и истинска жена. Знам, че ще ме изкритикувате всичи, но бъдете честни поне пред себе си. Или ще ми кажете, че бихте си легнали с всеки мъж, защото той е добър.

5.   Виж този човек и ще разбереш колко са важни твоите гърди за да те харесват
http://www.youtube.com/watch?v=u3LFBqvvW-M&feature=related

6.   Мерси страхотни сте :) Дано на този свят да има повече хора като вас. ( автора )

7.   Ама номер 4 момчето ако беше богато щеше да си изпочупиш краката да тичаш по него нали.
Всички жени сте си еднакви гледате първо парите после визията и накрая най важното качество ДОБРОТАТА. Повечето бихте се оженили за богаташ който постоянно би ви крещял и пребивал. Ама какво толкова нали поне ще е богат. Но зажалост наистина са много малко жените които гледат първо вътрешната красота.

8.   Добрите са в Б група!До номер 7-ти не слагай всички под общ знаменател!Защото е по-вероятно бедният да е комплексар нереализиран и да крещи и бие от безсилие.А относно парите-няма човек,за когото те да са без значение.За бедния,защото се чуди как да се изхранва и за заможните,защото са открили че да правиш пари е забавно и приятно.Ако си беден и грозен на никой не му пука колко си добър,което е и относително понятие ,защото всеки е добър за себе си

9.   До номер 7. Аз съм тази с коментар 4. Много държа да поясня, че това е пълна глупост. Ти говориш за онези "куклички", които не могат сами да постигнат нищо в живота си. Не бих била с мъж заради пари. Причината е 1-во: точно това, което е написано в коментара след теб и
2-ро: не съм от момичетата, които си лягат с мъжете за подаръци или пари. Печеля достатъчно, за да мога сама да си се глезя. Освен това, на мнение съм, че една жена сама трябва да може да осигури себе си и евентуално дете... Винаги допускам възможността за евентуална раздяла. Така че, мъжете с пари са последното нещо, което би ме впечатлило. Но щом вярваш в това, което си написал, ок. Твое право...
Все едно аз да кажа:"Всички мъже са еднакви и си падат по леки момичета". Ами не го мисля...
Хайде, помисли върху това и ще се радвам да си промениш поне малко гледната точка.
А на автора успех. И пак казвам. Това че според мен визията е на първо място, не значи, че така е за всички...

10.   И защо да не си изпочупи краката за някой богат? Така е! Остави целия лукс и малките удоволствия.. "истинската" (много ви хареса тази дума) жена винаги мисли за поколението си. Ако знам, че един мъж може да подсигури децата ми и мен, то определено ще предпочета него!
Не знам и до колко добротата е най-важното качество.Не е толкова субективно понятие, но характера на човек не е черно/бял.. не забравяйте нюансите.
И не на последно място - парите имат способността да измият лицето ни, да смекчат вината ни, грешките ни..

11.   Споко, все ще се прежали някоя. Шега. А сега сериозно - за всеки влак си има пътници.

12.   Значи и мъжете се притеснявали от гърдите хаха. шегичка.това не е проблем.

13.   Ами аз съм момиче,но на мен това въобще не би ми пречило :) Ако те обича момичето,няма да й пука въобще,не се притеснявай!Аз съм непукист относно тези неща и понякога даже съм способна да се влюбя,заради тях,защото те правят човека специален :)) Не бой се,не съм първата,не съм и последната,която мисли така

16.   :d